ME
NU
Травень 22, 2019

Олександр Дякулич підвищений до радника антимонопольної практики Arzinger

Олександр Дякулич – фахівець з антимонопольного права з понад 10-річним досвідом юридичної практики. У компанії Arzinger Олександр керує комплексними проектами з отримання дозволів і висновків АМКУ, представляє клієнтів у розслідуваннях АМКУ стосовно узгодженої поведінки та зловживання ринковою владою, а також у справах про недобросовісну конкуренцію; здійснює судове представництво клієнтів у антимонопольних спорах, консультує з питань державної допомоги та впровадження систем антимонопольного комплаєнсу. Його індустріальний фокус включає такі галузі, як енергетика, автомобільна промисловість, медіа і телекомунікації та інші.

Олександр Дякулич:
«Перш за все хочу подякувати за довіру моїм наставникам – Тімуру Бондарєву та Сергію Шкляру, які продовжують підтримувати і направляти мене на кар’єрному шляху. Велика подяка всім іншим партнерам фірми та членам моєї команди. Завдяки вам я знаю, що за моєю спиною є люди, готові підставити своє дружнє плече та віддати свій досвід і вміння для успішного розвитку компанії. І насамперед я вдячний нашим клієнтам – за те, що з кожним днем довіряють нам вирішення ще більш складних і цікавих задач. У новій для себе ролі я разом з іншими партнерами продовжу розбудовувати антимонопольну практику і допомагати фірмі розширювати наші бізнес-горизонти».

Тімур Бондарєв, керуючий партнер Arzinger:
«Світові практики доводять, що АМКУ стає вагомим регулятором. Бізнес починає розуміти важливість і необхідність дотримання відповідних регулювань. Саме тому нам важливо зміцнювати команду та підтримувати її розвиток. Олександр має гарний бекграунд в інхаусі, він відповідав за антимонопольні питання в одній з найбільших фінансово-промислових груп України. Завдяки такому досвіду Олександр відмінно розуміє потреби клієнта і зможе, обіймаючи нову посаду, зробити цінний внесок у розвиток бізнесу. Адже на сьогодні антимонопольне право – один з потужних напрямків і стратегічна практика для нас».

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися