ME
NU
Травень 23, 2019

Олеся Павлинська підвищена до радника практики трудового та корпоративного права Arzinger

Олеся Павлинська працює в компанії понад 12 років і спеціалізується на питаннях трудового права, корпоративного права та M&A. Останні роки Олеся є ключовим юристом у всіх проектах німецьких і німецькомовних клієнтів (у межах так званого Arzinger German Desk). Також є заступником голови Правового комітету та Комітету з управління персоналом Німецько-української промислово-торговельної палати, що представляє інтереси німецьких підприємств, організацій, асоціацій і їхніх українських партнерів.

Щодо нової посади Олеся Павлинська має великі плани:
«Шлях до радника для мене не був стрімким зльотом, а скоріш логічним і зваженим рішенням. У компанію я прийшла ще студенткою більш ніж 12 років тому, отже досконало вивчила всі процеси зсередини.
На новій посаді в першу чергу я продовжу розвивати практику трудового права, якою із задоволенням займаюся з 2006 року. У той же час працюватиму над проектами корпоративного права та M&A. На мій погляд, таке поєднання цілком логічне. Нещодавно в Парижі, на IBA Annual Employment and Diversity Law Conference, я мала нагоду поспілкуватися з колегами з різних країн світу: вони часто поєднують саме ці практики в роботі. Тому в мене немає сумнівів, що таке поєднання дозволяє ефективно працювати над комплексними проектами реструктуризації бізнесу до та після транзакцій, а також розв’язувати питання з проблемними звільненнями топ-менеджменту. З іншого боку, це «класичні» практики, які завжди користуються попитом».

Тімур Бондарєв, керуючий партнер Arzinger, відзначив:
«Олеся активно працює з німецькомовними клієнтами, задіяна в складних мультиюрисдикційних проектах. Вона має дуже різносторонній досвід, високу працездатність і до того ж дуже гарно розуміє психологію та ментальність іноземних клієнтів, що вже допомагає і буде надалі їй допомагати робити успішну кар’єру.

Олеся – гарний приклад поступової та впевненої кар’єри в нашій компанії, і ми дуже вдячні Олесі, що протягом цих років вона залишалася з нами, адже, зрощуючи таких сильних спеціалістів, треба бути готовими до їхнього бажання обрати інше місце для розвитку і реалізації особистих амбіцій. Насправді, ми пишаємося тим, що в межах нашої компанії співробітникам вистачає різноманітного досвіду, щоб отримувати високу кваліфікацію та відточувати професіоналізм поруч із сильними спеціалістами».

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися