ME
NU

Про Arzinger 

Arzinger — це компанія, де бездоганно знають закони і вміють блискуче використовувати ці знання. Ми, команда експертів міжнародного рівня, не просто ведемо справи. Ми глибоко вникаємо у суть бізнесу клієнтів, щоб знаходити найбільш ефективні та прозорі рішення, що якнайкраще працюватимуть на їхню репутацію.

Саме таку юридичну підтримку ми надаємо в Україні та за її межами вже 19 років

Рахунок наших клієнтів йде на сотні, виграних справ — на тисячі. Сьогодні у нас працюють більш як 80 юристів міжнародного рівня під проводом 14 партнерів. Усі партнери Arzinger — провідні українські юристи з бездоганною репутацією та гідними позиціями у національних та міжнародних рейтингах.

Окрім головного офісу в Києві, ми маємо дві філії

Окрім головного офісу в Києві, ми маємо дві філії — Західноукраїнську у Львові та Південноукраїнську в Одесі. У нас дуже широке коло іноземних клієнтів, тож ми відкрили закордонні French Desk, Austrian Desk и German Desk, які опікуються нашими клієнтами у відповідних країнах, а також надають юридичну підтримку українським та міжнародним компаніям, що працюють на глобальних ринках. Ми пропонуємо повноцінну юридичну допомогу у складних угодах, у тому числі транснаціональних.

Загальні умови надання послуг Arzinger

Наш підхід

У нашому підході до ведення справ наших клієнтів набагато більше від партнерства, ніж формального обслуговування. Саме так ми можемо прийти до рішень, які довго та системно працюватимуть на вашу репутацію та стабільність. Власне, саме в цьому ми бачимо нашу роль та обов’язок перед клієнтами.

Надішліть нам повідомлення

Ви можете надіслати нам запит через форму нижче