ME
NU
Корпоративна соціальна відповідальність

 

Арцінгер — соціально відповідальний бізнес у широкому сенсі. Ціннісна складова є важливим підґрунтям нашої діяльності, проектів, які ми підтримуємо, та повідомлень, які ми транслюємо. Ми розуміємо, що необхідно допомагати тим, хто цього потребує, та брати частину зобов’язань перед суспільством на себе, тому активно долучаємося до важливих ініціатив, впроваджуємо свої проекти. 

Для компанії корпоративна соціальна відповідальність - це добровільне зобов'язання включити в свою ділову практику соціальні та екологічні дії, пов'язані з усіма зацікавленими сторонами (співробітниками, клієнтами, партнерами і т.д.).    

Ми розуміємо, що наші дії впливають на світ навколо нас і всіляко намагаємося зробити цей вплив цілковито позитивним.

 

Нижче ви можете ознайомитися з нашою політикою

Політика КСВ.pdf

 

Пріоритетні напрямки благодійної діяльності:

 

1. Допомога армії: допомога Фонду «Повернись живим!», pro bono години та грошові кошти на відповідні свята.

2. Освіта: створення та підтримка ініціатив і проектів у сфері освіти, у партнерстві з ВНЗ та студентськими асоціаціями. А також надання іменних стипендій обдарованим студентам.

3. Охорона здоров’я та проблеми, пов’язані із COVID-19: підтримка ініціатив і проектів у сфері охорони здоров'я і профілактики різних захворювань, включаючи адресні проекти допомоги лікарням чи волонтерам.

 

 

 

 

4. Спорт: підтримка ініціатив і проектів у сфері спорту та здорового способу життя.

5. Екологія: підтримка ініціатив і проектів у сфері охорони навколишнього середовища,  допомога фонду Peli Can Live: pro bono години та грошові кошти на розвиток парку. 

6. Соціально незахищені верстви населення: підтримка соціально незахищених верств населення, в тому числі надання благодійної допомоги, адресна допомога людям з інвалідністю, пенсіонерам, а також дитячим будинкам та інтернатам, адресна допомога дітям-сиротам.

Звіти

Якщо у Вас є питання або Ви хочете запропонувати нам проєкт для підтримки, звертайтеся, будь ласка, за цими контактами:

 

Менеджери КСВ проектів

 

Юліана Шарапа (HR)

+38 098 745 55 97
Email: 
yuliana.sharapa@arzinger.ua

 

Відділ маркетингу та PR 
Email: 
PR@arzinger.ua