ME
NU
Травень 21, 2019

Антон Молчанов підвищений до радника практики банкрутства Arzinger

Антон має практику в розв’язанні проблемних питань злиття і поглинання, банкрутства та реструктуризації. Серед особистих досягнень має досвід керівника практики банкрутства, що входить до Band 2 за рейтингом Chambers Europe, тричі відзначений як відомий практикуючий юрист в Україні у сфері банкрутства (ULF: A Handbook for Foreign Clients – «Українські юридичні фірми: Довідник для іноземних клієнтів»). Є співголовою Підкомітету з питань неплатоспроможності фінансових установ при Міжнародній асоціації юристів (IBA). Національний представник Асоціації молодих юристів (AIJA) від України.
Антон має великій досвід у сфері сільського господарства, інфраструктури та морського транспорту. Особливий фокус тримає в роботі із заборгованостями, примусовим виконанням, добре знається на цінних паперах та оборотних грошових кредитних інструментах.

Антон Молчанов:
«З 12 років приватної юридичної практики 5 років приходиться на мою кар’єру в Arzinger, тому перехід на посаду радника в компанії – абсолютно логічний і природний крок для мене. Вже через 2 роки після того, як ми виділили практику банкрутства в окремий напрямок, Arzinger вдалося піднятися з четвертого на друге місце в одному з найпрестижніших юридичних рейтингів світу – Chambers & Partners Europe.
Тому я продовжу підвищувати рейтинги компанії на українському та східноєвропейському ринках вже на новій посаді разом з командою та партнерами.
Окрім традиційних для банкрутства та ліквідації продуктів, ми маємо плани збільшити свою участь у таких надважливих проектах, як національна модель з імплементації Типових законів з транскордонного банкрутства та визнання іноземних банкрутних рішень. Протягом останніх років ми активно підтримуємо такі ініціативи в консультативних органах при UNCITRAL (Комісії ООН з міжнародної торгівлі)».

Тімур Бондарєв, керуючий партнер Arzinger:
«Практика банкрутства є важливою і логічною частиною фінансової практики та практики вирішення спорів в Arzinger. Ми раді, що Антон переходить на посаду радника, і сподіваємося на збільшення клієнтського портфеля за рахунок тих, хто потребує кваліфікованих послуг у цих напрямках».

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися