ME
NU
Травень 17, 2019

Оксана Карел була підвищена до радника практики міжнародного арбітражу в Arzinger

Оксана Карел підвищена до радника, керівника групи міжнародних судових спорів та арбітражу Arzinger. Більш ніж 8 років Оксана зосереджується на міжнародних інвестиціях і комерційному арбітражі. Також вона має глибокий досвід у внутрішніх комерційних, цивільних та адміністративних справах і є одним з активних членів внутрішньої групи компанії, яка працює з німецькомовними клієнтами (German Desk).

Оксана Карел:
«Уже понад 8 років я є частиною команди Arzinger. Серед досвідчених фахівців я мала унікальну можливість не лише спостерігати за розвитком практики міжнародного вирішення спорів, міжнародного інвестиційного і комерційного арбітражу в компанії, але й активно сприяти зростанню та поширенню практики. Для мене позиція радника – це можливість і надалі реалізовувати свої потенціал та амбіції в команді однодумців і професіоналів, а також забезпечувати зарубіжних і вітчизняних клієнтів високоякісною юридичною підтримкою. Я вдячна за віру в мене та довіру партнерів Arzinger, радо приймаю цей якісно новий етап мого професійного розвитку та розвитку компанії Arzinger».

Тімур Бондарєв, керуючий партнер Arzinger, прокоментував кар’єрний розвиток Оксани:
«Оксана вже багато років є дуже помітним юристом на ринку міжнародного арбітражу не тільки в Україні, але і в цілому регіоні. Вона представляє інтереси як суверенів, так і інвесторів у міжнародних інвестиційних арбітражах так само, як і у великих іноземних судових процесах.
Ми дуже раді, що тепер Оксана працюватиме з нами в новій якості. Практика міжнародного арбітражу завжди була пріоритетною для нас, а отже ще один сильний лідер – логічна інвестиція і відображення наших планів щодо її активного розвитку.

Окремо хочу зауважити, що Оксана – одна з кращих юристів нашої компанії, яка вміло використала всі можливості Arzinger і довела, що готова перейти на новий рівень розвитку. Не кожна людина має хист зробити кар’єру від помічника партнера до радника компанії лише за 8 років. До того ж на заздрість багатьом кар’єра Оксани – гарний приклад того, що арбітраж є не лише чоловічою сферою, якою хтось міг би її вважати. Я впевнений, що відтепер справи наших клієнтів у арбітражі в дуже надійних руках. Принагідно велика подяка Маркіяну Мальському, керівнику практики міжнародного арбітражу та вирішення спорів, під керівництвом якого Оксана активно розвивалась останні роки».

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися