ME
NU
Травень 14, 2019

Поповнення команди Arzinger

Віктор має 15-річний досвід роботи у сфері права і консалтингу, пройшов шлях від інхауза до керівних посад у юридичному та клієнтських бізнесах. Серед спеціалізацій пана Сизоненка банківське, фінансове право, wealth management і управління активами, BEPS імплементація і керівництво комплексними Due Diligence. Віктор має реалізовані проекти в сфері судових спорів, супроводу IT&Blockchain-бізнесів (зокрема - у сферах фінансування будівництва, GameDev та інвестування), корпоративної трансформації і структурування міжнародних бізнесів, налагодження внутрішньої юридичної функції клієнтів. З 2012 року Віктор Сизоненко – адвокат.

«Економічне життя в Південному регіоні вирує у всіх сферах – від портової галузі і агробізнесу до промисловості та IT. Кожен клієнт має свої, часом дуже особливі, потреби і очікування. Конкурентна перевага Arzinger полягає у широкому спектрі спеціалізацій і комплексності експертизи, помножених на преміальний рівень якості юридичного сервісу і належним чином організований зворотній зв’язок. Саме це дозволяє нам пропонувати кожному клієнту цілісні юридичні продукти і повний цикл обслуговування. Моє завдання – ближче познайомити із цими перевагами бізнес і налагодити системну роботу, яка допоможе кожному клієнту розвивати свій напрям» - зазначив Віктор, коментуючи своє призначення.

«Керівник регіонального офісу – ключова фігура для реалізації стратегії активного розвитку компанії на південному напрямку. Віктор впроваджуватиме цінності та принципи Arzinger на регіональному ринку, що дозволить значно підвищити стандарти юридичного продукту для наших клієнтів. Адже серед наших глобальних цілей – бути драйверами розвитку бізнесу і інфраструктури, виступати творцями сприятливих умов ведення бізнесу для наших клієнтів. Впевнені, що Віктор стане активним провідником цих ідей, а Південноукраїнська філія Arzinger стане справжнім лідером регіонального ринку» - прокоментував партнер-засновник Сергій Шкляр.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися