ME
NU
Червень 02, 2021

Команда Arzinger успішно захистила інтереси групи компаній «Імперіал Тобакко» в Україні

Команда Arzinger  успішно захистила групу компаній «Імперіал Тобакко» в Україні, одного з провідних виробників тютюнових виробів в Україні, у справі стосовно оскарження рішення Антимонопольного комітету України щодо антиконкурентних узгоджених дій. 1 червня 2021 року Верховний Cуд  скасував рішення попередніх судових інстанцій і зняв обвинувачення з компаній «Імперіал Тобако Юкрейн» та «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» в антиконкурентних узгоджених діях, висунутих Антимонопольним комітетом України (АМКУ).

 

Згідно з розробленою правовою позицією та численних доказів, наданих командою клієнта та адвокатів Arzinger, група компаній «Імперіал Тобакко» в Україні не мала відношення до подій на українському ринку дистрибуції тютюнових виробів, в результаті яких на ринку залишився один дистриб’ютор, і вища судова інстанція підтвердила відсутність будь-яких порушень антимонопольного законодавства в діях нашого клієнта. Звинувачення АМКУ у змові та накладення штрафу на компанії у розмірі 460 мільйонів гривень є неправомірними.   

 

Нагадаємо, що 10 жовтня 2019 року АМКУ виніс рішення щодо накладання на чотирьох міжнародних виробників тютюнових виробів та їх дистрибутора, зокрема й «Імперіал Тобакко» в Україні, безпрецедентного та найбільшого в історії України штрафу на загальну суму 6,5 млрд. грн. за антиконкурентні узгоджені дії. 20 липня 2020 року Господарський суд міста Києва, куди компанії групи «Імперіал Тобако»  звернулися з позовом проти АМКУ, відхилив претензії компаній і виніс рішення на користь АМКУ. А 2 лютого 2021 року Північний апеляційний господарський суд, куди компанії звернулися з апеляційної скаргою на незаконне рішення Господарського суду Києва, відмовив у її задоволенні. Компанія не визнала своєї провини і звернулася до Верховного Суду  для захисту своїх прав.

 

Команду Arzinger очолили керуючий партнер Тімур Бондарєв та партнер-засновник Сергій Шкляр. Безпосереднє керівництво проектом та його судове супроводження здійснювали радник, адвокат Олександр Дякулич та юрист, адвокат Ірина Гутнік, за підтримки команди у складі радників Олексія Прудкого та Оксани Карел, старших юристів Юрія Рибака та Дарини Гребенюк, юриста Анастасії Панчак, молодших юристів Михайла Лазоришинця та Анна Вишневської та помічника юриста Олени Насєнкової.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися