ME
NU

Олександр Дякулич

Радник, адвокат

Телефон:

+380 44 390 55 33
Про юриста

Спеціалізується на супроводженні складних проектів всього спектру антимонопольного законодавства, має значний досвід в галузях енергетики, автомобільної індустрії, телекомунікацій і медіа, банківського сектору, та рітейлу.

Додаткова
інформація
 • Досвід

  Олександр Дякулич висококваліфікований юрист в сфері антимонопольного та конкурентного права, має 15 річний досвід роботи в юридичній сфері, включаючи судове представництво. Професійний досвід Олександра включає й роботу в одній з найбільших фінансово-промислових груп України в якості in-house юриста, де Олександр відповідав за питання, пов’язані з дотриманням вимог антимонопольного законодавства компаніями групи.        

  Олександр спеціалізується на супроводженні складних проектів всього спектру антимонопольного законодавства. Має значний досвід в галузях енергетики, автомобільної індустрії, телекомунікацій і медіа, банківського сектору, та рітейлу.

  Серед клієнтів Олександра – провідні автомобільні імпортери України, великі українські та транснаціональні корпорації енергетичної, аграрної, банківської, ТМТ та FMCG індустрій.

   

  Репрезентативний досвід

  • Супроводження проектів щодо отримання дозволів АМКУ на концентрації та узгоджені дії, ринкових досліджень, секторальних запитів антимонопольних органів, розслідувань та судових справ про порушення законодавства про захист конкуренції;
  • Супроводження резонансних антимонопольних розслідувань та судових справа на ринках енергетики, телекомунікацій, пального, роздрібної торгівлі, автомобільної індустрії;
  • Консультування по антимонопольним аспектам здійснення комерційної діяльності, включаючи розробку комерційних, цінових та бонусних політик,  політик щодо участі в закупівлях, договорів про спільну діяльність, франчайзингу, ліцензійних та дистрибуційних (дилерських) договорів, а також консультування клієнтів щодо їх участі в діяльності бізнес-асоціацій та об’єднань;
  • Ініціювання, розробка та запуск корпоративних систем антимонопольного комплаєнсу, проведення антимонопольних тренінгів та семінарів щодо особливостей дотримання антимонопольного законодавства в окремих індустріях.
 • Публічна діяльність

  Олександр бере активну участь при розробці та обговоренні законодавчих ініціатив в сфері антимонопольного законодавства в якості заступника голови Комітету з конкуренційного права Асоціації правників України.

 • Відзнаки та нагороди

  Chambers Europe 2021-2022: відмічений у антимонопольному та конкурентному праві

  Best Lawyers 2021 відмічений у Bet-the-Company Litigation, Конкурентному та Антимонопольному праві

  The Legal 500 EMEA 2017-2022 (next generation lawyer, competition law)

  «Юридична Газета», дослідження «Вибір клієнта» 2020: Олександра відзначено серед кращих юристів Антимонопольного права

  Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients: відмічений у Антимонопольному та Конкурентному праві

 • Членство в організаціях

  IBA

  ABA

  АПУ

  ACC

  ВААІД

  Рада адвокатів м. Києва

 • Мови

  Англійська, Російська, Українська,