ME
NU
Травень 27, 2021

Адвокати Arzinger скасували арешт, накладений к рамках кримінального провадження на майно вартістю біля 10 млн.дол., що належить компанії у сфері відновлюваної енергетики із китайськими інвестиціями

Команда практики кримінального права та захисту бізнесу Arzinger успішно представила інтереси компанії – великого інвестора у сфері відновлювальної енергетики в процесі щодо скасування арешту майна. Зокрема, мова йде про скасування арешту, накладеного на 56 320 фотогальванічних елементів, які необхідні для функціонування сонячної електростанції.

 

Завдяки розробленій та ефективно реалізованій стратегії захисту слідчий суддя підтримав доводи щодо відсутності у органів досудового розслідування фактичних підтверджень вчинення компанією/її посадовими особами будь-якого кримінального правопорушення. У зв’язку із чим, заявлена прокурором мета накладення арешту на майно компанії не була жодним чином виправдана, а подальша дія такого засобу забезпечення кримінального провадження не мала жодного нормативного чи фактичного обґрунтування.

 

Проєкт супроводжувала команда юристів у складі юриста Юрія Клебана та молодшого юриста Юрія Ватащука. Загальне керівництво проєктом здійснювала партнер Катерина Гупало.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися