ME
NU
Вересень 25, 2019

Павла Ходаковського призначено заступником Міністра фінансів України

25 вересня 2019 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про призначення Павла Ходаковського заступником Міністра фінансів України, у зв’язку з чим Павло Вікторович виходить із складу партнерів і залишає Arzinger. 

Павло Ходаковський зазначає: «Пропозицію зайняти посаду заступника Міністра фінансів України я сприйняв як, одночасно, виклик і логічне продовження того практичного досвіду, який був напрацьований за час моєї роботи як юриста, адвоката і партнера Arzinger на чолі практик податкового та трудового права. Радий долучитись до команди Міністерства фінансів і зробити свій внесок у новий етап розвитку фінансової системи України».

Тімур Бондарєв, керуючий партнер, партнер-засновник, коментує призначення: «Рішення Павла розумію і підтримую, навіть не зважаючи на те, що, нашу компанію залишає партнер і керівник кількох практик. Дуже вдячний Павлу за те, що за ці десять років він не тільки розвинув в Arzinger експертизу в податковому і трудовому праві, але й виховав надійну команду професіоналів. Країна рухається далі, розпочала новий виток свого розвитку, а отже потрібні потужні спеціалісти і найкращі розуми для того, щоб забезпечити його успішність, впливаючи на найважливіші процеси і механізми. Також, звичайно, ми залишаємось друзями і за необхідності будемо допомагати у межах наших pro bono проектів».

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися