ME
NU
Листопад 25, 2019

Ярослав Чекер приєднався до команди Арцінгер

25-го листопада до команди АРЦІНГЕР на посаду радника, куратора практики енергетики та природних ресурсів, приєднався Ярослав Чекер. Основними напрямками спеціалізації Ярослава є енергетика, корпоративне право, злиття та поглинання, земельне право, господарське судочинство та міжнародний арбітраж. Ярослав є адвокатом та отримав LLM with commercial designation в Університеті Кембриджу.

Ярослав має широку експертизу в енергетичних, корпоративних і регуляторних питаннях завдяки роботі в міжнародній компанії великої четвірки та державних органах, як в Україні, так і за кордоном. Серед проектів Ярослава варто відзначити проведення due diligence для сонячних електростанцій та вітроелектростанції, будівельного бізнесу, медичного бізнесу, галузі переробки, структурування угод, комплексна підтримка M&A (SPA, SHA, антимонопольне консультування), фінансування проектів, супровід судових справ. Досвід пана Чекера налічує підтримку складних реструктуризацій для деяких з найбільших міжнародних груп компаній в Україні, включаючи консультації, продаж філій, ліквідації, переведення контрактів та працівників, підтримку податкового аудиту. Ярослав тричі відзначений міжнародним рейтингом Legal 500 у сфері корпоративного права та M&A.

«Мені приємно приєднатися до команди ARZINGER. Це абсолютно новий етап мого професійного та особистого розвитку. Впевнений, що мій досвід стане у нагоді компанії та буде допомагати у вирішенні задач клієнтів», – коментує своє призначення Ярослав Чекер.

«ARZINGER багато років супроводжує наймасштабніші фінансові та корпоративні транзакції, антимонопольні розслідування та судові процеси в Україні та за кордоном за дорученням наших енергетичних клієнтів й ми маємо великі амбіції щодо збереження наших лідерських позицій та збільшення нашої ринкової частки в цьому секторі. Нам довіряють кращі національні та міжнародні компанії, саме тому наше завдання - постійно підсилювати команду кращими експертами, щоб задовольняти стратегічні потреби наших клієнтів. Я та команда енергетики та природних ресурсів компанії дуже раді приєднанню Ярослава та переконані, що він та його широка експертиза допоможуть нашим клієнтам відчути нову позитивну динаміку та енергію», – коментує керуючий партнер Тімур Бондарєв.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися