ME
NU
Серпень 01, 2019

Arzinger посилює практику інтелектуальної власності

1-го серпня до складу партнерів ARZINGER у практику інтелектуальної власності та ТМТ приєднався Тарас Кислий.

Тарас Кислий є одним із провідних фахівців у сфері інтелектуальної власності, визнаним чисельними національними та міжнародними рейтингами. Приєднання Тараса до команди відповідає лідерській стратегії ARZINGER й амбітним цілям залучення до команди найкращих спеціалістів та масштабування бізнесу.

Тандем двох партнерів практики IP/TMT, кожен з яких є блискучим юристом із значним досвідом, є унікальним явищем на українському юридичному ринку і закріплює позиції ARZINGER у якості провідної юридичної компанії із розвиненою практикою інтелектуальної власності та індустріальною специфікою у галузі інформаційних технологій, медіа та телекомунікацій.

Тарас має більше ніж 15-річний досвід представництва міжнародних та українських компаній із фокусом на healthcare & life sciences, IT, медіа та телекомунікаціях. Пан Кислий стояв у витоків розбудови системи інтелектуальної власності та судової практики в Україні у справах із захисту прав інтелектуальної власності. Унікальний досвід із розгляду спорів з питань інтелектуальної власності у галузі фармацевтики, доменних спорів як у якості юридичного радника, так і арбітра з розгляду доменних спорів Міжнародного центру арбітражу та медіації ВОЇВ, супроводження регуляторних проектів у галузі медіа та телекомунікацій. Професійний рівень та досягнення Тараса визнані міжнародними рейтингами: Chambers Europe, Legal 500, Best Lawyers, WTR 1000, Managing IP та Who’s Who Legal.

«Я радий стати частиною команди ARZINGER. Це визнання, велика відповідальність і, водночас, новий виклик для мене. Впевнений, що мій минулий досвід у healthcare & life sciences та медіа, стане у нагоді компанії та розширить портфель послуг», – коментує своє призначення Тарас Кислий.

«Ми пишаємось тим, що маємо честь працювати разом з такими експертами, як Тарас Кислий та Катерина Олійник, які, на моє глибоке переконання, є зірками своєї сфери не тільки в Україні, але ж й на глобальному ринку! Практика інтелектуальної власності завжди була одним із пріоритетних напрямків нашого розвитку, зважаючи на великий портфель клієнтів із значною «інтелектуально-правовою» та регуляторною складовою, - фармацевтика, IT, медіа та телекомунікації, електронна комерція, кінематограф, сільське господарство, тощо. Україна поступово стає визнаним міжнародним гравцем й наші клієнти потребують high-end експертизу у відповідних сферах. ARZINGER історично має сильну експертизу також у судовій практиці, і ми маємо амбіції щодо суттєвого збільшення нашої частки саме на ринку патентних спорів. Ми всіляко заохочуємо та створюємо ідеальні умови для кар’єрного зростання нашого молодого покоління юристів, в той же час, постійно уважно дивимось по сторонам й готові до кооптації колег з ринку в тих напрямках, де ми не встигаємо задовільнити потреби наших клієнтів за рахунок внутрішнього кадрового ресурсу. Цей lateral hire є чудовою демонстрацією цієї стратегії», – коментує співзасновник, керуючий партнер ARZINGER Тімур Бондарєв.

«Палко вітаю Тараса в нашій команді практики інтелектуальної власності. Я вірю в успіх такого тандему і моя віра має підґрунтя. Тарас Кислий і я вже маємо успішний досвід співпраці як юристи IP-бутікової компанії на початку нашого кар’єрного шляху, і це неймовірно, коли така можливість трапляється вдруге. Немає сумнівів в тому, що мудрість, почуття гумору, експертиза та досвід Тараса будуть незамінні при вирішенні клієнтських питань, здобутті нових проектів, і дозволять компанії підвищувати рейтинги на українському та глобальних ринках», - впевнена партнер ARZINGER, Катерина Олійник.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися