ME
NU
Грудень 16, 2021

Arzinger успішно захистила інтереси Viacom у справі про недобросовісну конкуренцію

Команда Arzinger успішно захистила інтереси міжнародного медіаконгломерату Viacom, який є одним із світових лідерів у сфері виробництва та розповсюдження медіапродуктів, у справі про недобросовісну конкуренцію.

 

8 грудня 2021 року Північний апеляційний господарський суд підтвердив раніше ухвалене рішення Антимонопольного комітету України на користь Viacom. Згідно з рішенням суду ТОВ Дитяче телебачення України незаконно використовує логотипи каналів Niki Kids та Niki Junior, що є схожими на логотипи Nickelodeon, Nick Jr, Nick, які компанія Viacom раніше почала використовувати в господарській діяльності. Порушник має припинити неправомірне використання логотипів і виплатити штраф.

 

Конфлікт розглядався тривалий час із залученням Антимонопольного комітету України, судових та правоохоронних органів, Ради національної безпеки та оборони України, а також Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України, та є унікальним для українського медіаринку.

 

Проект супроводжувала команда практики інтелектуальної власності, практики судових спорів та антимонопольного права Arzinger у складі партнера Тараса Кислого і юристів Світлани Лапіцької, Ігоря Шишка та Світлани Гаркуші.

 

 

***

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися