ME
NU
Грудень 22, 2021

Практика антимонопольного та конкурентного права Arzinger визнана серед найкращих у світі за версією GCR 100 2022

Авторитетний міжнародний рейтинг The Global Competition Review 100 відзначив Arzinger у найвищій "Елітній" категорії юридичних фірм в Україні у дослідженні на 2022 рік.

 

Видання зазначає, що ''Партнери Тімур Бондарєв, Сергій Шкляр та Лана Сінічкіна є співголовами практики антимонопольного та конкурентного права, яка продовжує успішно консультувати великі глобальні та національні компанії щодо повного спектру антимонопольних питань''.

 

У рейтингу відзначається ''велика перемога Arzinger у судовому розгляді щодо оскарження найбільшого в історії країни штрафу за картель у розмірі 240 мільйонів євро, який Антимонопольний комітет України наклав на групу тютюнових компаній''. Компанія також успішно представила провідну українську будівельну групу у Верховному Суді, який скасував накладений на компанію штраф за здійснення концентрації без попереднього дозволу, а також консультувала великі глобальні компанії під час розслідувань Антимонопольним комітетом та судового оскарження інших рішень Комітету щодо порушень.

 

"Для нас велика честь і радість, що наша команда знову була визнана серед провідних світових практик антимонопольного та конкурентного права. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру'', – коментує Тімур Бондарєв, засновник і керуючий партнер Arzinger, співкерівник практики антимонопольного та конкурентного права.

 

GСR 100 – це щорічний комплексний рейтинг найкращих практик антимонопольного та конкурентного права, що надає кількісний та якісний аналіз юридичних фірм та економічних консультантів, які займаються найважливішими проектами з антимонопольного права у всьому світі.

 

***

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Компанія має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися