ME
NU
Грудень 09, 2021

Arzinger консультувала IBM з питань українського права щодо глобального виділу бізнесу керованих інфраструктурних послуг в компанію Kyndryl

Arzinger надала юридичну підтримку IBM з питань українського права щодо глобального виділу бізнесу керованих інфраструктурних послуг в окрему публічну компанію Kyndryl Holdings, Inc.

 

Компанія Arzinger виступила ексклюзивним юридичним радником в Україні та здійснила супровід усіх питань, пов'язаних із виділом, зокрема, щодо підготовки трансакційних документів, створення юридичної особи, структурування переводу працівників та питань нерухомості.

Команда проекту на чолі з керуючим партнером Тімуром Бондарєвим складалася з радниці Алесі Павлинської, старших юристок Яни Бабич, Тетяни Сторожук, Тетяни Слабко, Дарини Гребенюк та юристів Ксенії Лотош та Антона Рекуна.

 

 

 

***

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися