ME
NU

Лана Сінічкіна

Партнер, адвокат

Телефон:

+380 44 390 55 33
Про юриста

Керівник індустріальних практик охорони здоров’я та фармацевтики, харчової промисловості, а також практики антимонопольного та конкурентного права, практики публічних закупівель, співкерівник практики антикорупційного комплаєнсу та етики бізнесу. Лана Сінічкіна – визнаний міжнародний експерт, досвідчений керівник, очолює велику команду юристів, що надає юридичний супровід провідним міжнародним та вітчизняним компаніям. 

Додаткова
інформація
 • Досвід

  Лана має понад 17 років досвіду роботи в юридичному бізнесі. До початку роботи в Арцінгер, Лана працювала в юридичній фірмі "Юрсервіс Консалтинг Компані", має досвід роботи в Антимонопольному комітеті України. У компанії Nemiroff Лана обіймала посаду керівника відділу супроводу зовнішньоекономічної діяльності та судово-претензійної роботи, а в компанії "Lukowisc Swierzewskiy & Partners" була керуючим партнером. Лана також очолювала юридичний відділ компаній "GlaxoSmithKline Pharmaceuticals Ukraine" та "GlaxoSmithKline Consumers Healthcare Ukraine".

 • Освіта

  Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародного приватного права

 • Публічна діяльність

  Pозробка поправок та внесення змін до законодавства України щодо протидії корупції з метою приведення його у відповідність до європейських стандартів;

   

  Реформування правового поля у сфері охорони здоров'я та фармацевтики в Україні, зокрема, реформа системи державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів, розробка та реалізація концепції спрощеної реєстрації лікарських засобів в Україні з метою усунення корупційних ризиків та адміністративного навантаження;

   

  Розробка поправок та реформування законодавства в сфері харчової промисловості, зокрема, щодо скасування цінового регулювання соціально значущих продуктів, реформування законодавства у сфері поводження з відходами, а також контролю за безпечністю та якістю харчових продуктів, наближення законодавства до європейських стандартів та вимог Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС;

   

  Реформування законодавства в сфері антимонопольного права та захисту економічної конкуренції, включаючи формування підходів до нарахування штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, законодавче реформування щодо усунення корупційних ризиків та запровадження засад для прозорої діяльності Антимонопольного комітету України та його взаємодії з бізнесом.

 • Відзнаки та нагороди

  Chambers Europe 2020-2022: Рекомендує Лану у сфері антимонопольного та конкурентного права. 

   

  The Legal 500 EMEA 2020: Лану відзначено серед юристів у сфері антимонопольного права.

   

  Best Lawyers 2015-2022: Лана отримала високі оцінки у галузі охорони здоров’я та фармацевтики, у сфері регуляторних питань, антимонопольного та конкурентного права, а також у сфері судового представництва у спорах про відповідальність за якість продукції.

   

  Who's Who Legal 2019-2020: Лану рекомендовано як одного з найкращих спеціалістів у галузях Охорона здоров’я – Регуляторні питання та Державні контракти.

   

  «Юридична Газета», дослідження «Вибір клієнта» 2019-2020: Лану відзначено серед кращих юристів медичного і фармацевтичного права.

   

  Who's Who Legal 2015-2018: Лану рекомендовано як одного з найкращих спеціалістів у галузях охорони здоров’я та фармацевтики, державних контрактів та у сфері судового представництва у спорах про відповідальність за якість продукції.

   

  «Українські юридичні фірми. Посібник для іноземних клієнтів» 2013-2020: відзначає Лану серед провідних юристів у галузях фармацевтики, охорони здоров’я та серед видатних юристів у сфері антимонопольного права.

   

  «Юридична Газета», дослідження «Вибір клієнта 2018»: Лану відзначено серед кращих юристів у сфері антимонопольного права,  медичного і фармацевтичного права.

 • Членство в організаціях

  Національна рада реформ

  Виконавчий комітет Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC)

  Громадська рада при Антимонопольному комітеті України

  Асоціація правників України

  Комітет Харчової промисловості Американської торгівельної палати в Україні (АСС)

  Комітет Охорони здоров’я (ACC)

  Комітети Охорони здоров’я та Харчової промисловості Європейської Бізнес Асоціації (EBA)

  Асоціація з протидії недобросовісній конкуренції

  Робочі групи при органах державної влади (зокрема, при Міністерстві охорони здоров'я України, Державному експертному центрі при Міністерстві охорони здоров'я України, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, Антимонопольному комітеті України)

  Європейський регіонального форуму Міжнародної асоціації юристів (IBA)

 • Мови

  Англійська, Російська, Українська, Італійська, Німецька,