ME
NU
Наша практика — один з лідерів у галузі антимонопольного права

Наша практика — один з лідерів у галузі антимонопольного права на вітчизняному юридичному ринку. Рівень нашої експертизи відмічено у рейтингах Chambers&Partners, WWL та The Legal 500. Запорукою цьому є ретельно підібрана та збалансована команда юристів, які мають глибоку експертизу в різних напрямках та індустріях, а також досвід роботи і у державних органах, і у великому бізнесі. 

Застосовуємо актуальні світові підходи

Ми застосовуємо актуальні світові підходи антимонопольного та конкурентного права та економічного аналізу і у вирішенні повсякденних питань наших клієнтів, і у сприянні розвитку вітчизняного профільного законодавства.

Послуги
  • одержання дозволів на концентрації та узгоджені дії (у т. ч. ретроспективний аналіз та структурування трансакцій)
  • антиконкурентні узгоджені дії (картелі, паралельна поведінка, справи щодо обміну інформацією тощо)
  • зловживання монопольним (домінуючим) становищем
  • недобросовісна конкуренція (включаючи питання комерційної таємниці, реклами)
  • представництво інтересів в Антимонопольному комітеті України, секторальних регуляторах з антимонопольних та торгових справ, розслідувань та досліджень ринків
  • представництво в судах у антимонопольних справах, у т. ч. щодо відшкодування шкоди, заподіяної порушенням конкурентного законодавства
  • антитраст-аудит (аналіз комерційних практик клієнта, договорів, відносин з контрагентами, питання знижок та бонусів тощо)
  • антимонопольний комплаєнс (проведення тренінгів та лекцій з фокусом на сферу діяльності клієнта; розробка внутрішніх програм та політик)
  • державна допомога
  • державні закупівлі
Клієнти

Bayer AG, UNIQA Real Estate AG, Bunge, Orangina Group, Mikado, Reed Messe Wien, Wiener Städtische, Dragon Capital, EYEMAXX, Emerging Europe Growth Fund, Dyckerhoff AG, GLD-Invest, System Capital Management, Lysoform, Nestle, GlaxoSmithKline, AstraZeneca, Leroy Merlin, Lafarge, Cadogan Petroleum, Volkswagen Group, Imperial Tobacco Ukraine, Platforma Appolo, Imerys, CLAAS, MAN, Scania, Sanofi, Servier, Hoffmann-La Roche, MSD, GlaxoSmithKline, Sandoz, Novo Nordisk, Dexcel Pharma, Nycomed, Teva Pharmaceutical Industries Ltd., Dr.Reddy's, AbbVie, Alcon Pharmaceuticals, Boehringer Ingelheim, Procter & Gamble, Henkel, L'Oréal, Lactalis, SunInBev, Borjomi, Ferrero, Heinz, Soufflet, Imerys, Leoni, Marriott, Groclin, PKC, NEOS Bank, Media Globe Networks S.A., Euronews, STV, ContourGlobal Group, Zeppelin International AG та інші.

Ключові експерти
Партнер-засновник і керуючий партнер, адвокат
Партнер-засновник, адвокат