ME
NU
Врегулювання суперечок потребує залучення кваліфікованих юристів

Врегулювання суперечок, що час від часу виникають у будь-якому бізнесі, потребує залучення кваліфікованих юристів. Компанія Arzinger відмінно справляється із супроводом судових та арбітражних справ і має одну з найпотужніших практик вирішення спорів в Україні, що підтверджується національними та міжнародними рейтингами.

Запорукою такого успіху ми вважаємо такі чинники

Глибокі знання та величезний досвід супроводу судових та арбітражних процесів, управління справами, вибору та реалізації ефективних підходів до врегулювання спорів.
Виключно індивідуальний підхід до кожної справи. Ми глибоко вникаємо у природу спору, наші фахівці ретельно аналізують належні документи та обставини. Глибокі знання законодавства та судової практики дають нам можливість вірно оцінити потенційний результат, виявити потенційні ризики і сформувати дуже точні рекомендації з урахуванням усіх особливостей конкретної суперечки.
Об’єднана експертиза провідних практик та індустрій. Ми тісно співпрацюємо за такими практиками та індустріями нашої компанії, як антимонопольне та конкурентне право, корпоративне право / M&A, банківське та фінансове право, сільське господарство, охорона здоров’я та фармацевтика, нерухомість та будівництво.
Регіональне покриття та експертиза. Ми маємо офіси у Києві, Львові та Одесі, і це дає нам унікальне розуміння особливостей бізнесу у різних регіонах України.
Більше 20 штатних адвокатів. Така суттєва кількість фахівців дає нам можливість якісно представляти наших клієнтів у всіх судах України.

У сьогоднішніх економічних умовах традиційний судовий розгляд не завжди найбільш прийнятний спосіб вирішення комерційних спорів

Окрім усього спектру юридичних послуг у сфері судового представництва, Arzinger допомагає у використанні різних форм альтернативного вирішення спорів (ADR). У багатьох випадках, особливо за умов ранньої оцінки справи, процедури ADR можуть призвести до кращого результату, причому швидше та із меншими витратами та незручностями. Використання ADR може зберегти конфіденційність і сприяти встановленню довгострокових ділових відносин між сторонами, які обопільно прагнуть справедливого вирішення суперечки.

Послуги
  • досудове врегулювання спорів та медіація
  • представництво в національних українських судах всіх інстанцій та юрисдикцій (загальні суди, господарські та адміністративні суди, у тому числі Верховний Суд та Конституційний Суд України)
  • представництво в іноземних судах
  • представництво в міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах
  • представництво в Європейському суді з прав людини
  • представництво у справах про банкрутство
  • представництво при виконанні судових рішень, у тому числі визнання і приведення до виконання рішень іноземних судів та арбітражів.
Ключові експерти
Партнер-засновник, адвокат