ME
NU
Червень 26, 2023

Юристи Arzinger домоглися скасування обвинувального вироку для волонтера

Сьогодні Вінницький апеляційний суд скасував обвинувальний вирок для волонтера Олександра Дорогана. Це стало можливим завдяки кваліфікованим діям команди юристів практики кримінального права та захисту бізнесу Arzinger. Вступивши у справу на етапі апеляційного оскарження обвинувального вироку, адвокати Arzinger виявили численні порушення вимог чинного законодавства та прав обвинуваченого,  у чому вдалося переконати також Вінницький апеляційний суд. Колегія суддів взяла до уваги доводи апеляційної скарги та скасувала обвинувальний вирок і призначила новий розгляд справи у Хмільницькому міськрайонному суді Вінницької області.      

Нагадаємо, на початку травня 2023 року Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області засудив директора благодійної організації «Благодійний фонд «Разом Сила!» Олександра Дорогана до 6 років позбавлення волі, заборонив йому на 3 роки займатись діяльністю, пов'язаною з гуманітарною допомогою, а також конфіскував все належне йому майно.      

Такий суворий вирок суд прийняв без належного дослідження усіх обставини кримінального провадження та доказів, що у своєму розпорядженні мала тодішня сторона захисту Олександра Дорогана.  
   

Над справою працювала команда практики кримінального права та захисту бізнесу на чолі з партнером та співкерівником практики Юрієм Суховим. 

 

Ця справа є важливим прецедентом, адже позиція колегії апеляційного суду вселяє віру у подальший справедливий судовий розгляд кримінальної справи не лише відносно Олександра, який забезпечив понад 64 автівки на потреби ЗСУ, але щодо справ інших волонтерів та їхніх дій, які безумовно разом із ЗСУ наближують перемогу нашої країни.   

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися