ME
NU
Червень 19, 2023

Arzinger спрямував 370 тис. грн на допомогу Херсону

Arzinger спрямував 370 тис. грн на допомогу Херсону

 

В рамках стратегії корпоративно-соціальної відповідальності, Arzinger спрямував по 185 тисяч гривень двом громадським організаціям для підтримки Херсонщини після підриву Каховської ГЕС: Rescue Now та Ukrainian Firefighters Foundation.  

 

Ці кошти буде направлено на:

  • Професійні човни для проведення рятувальних операцій на воді
  • Сучасне водолазне та рятувальне спорядження  
  • Закупівлю питної води місцевим жителям.

 

Про організації:  
 

Від початку повномасштабного вторгнення Rescue Now є гуманітарною організацією, яка займається негайною допомогою та довгостроковими рішеннями для тих, хто постраждав від війни. Вони надають комплексну підтримку незахищеним верствам населення. Основна робота фонду включає швидку доставку гуманітарної допомоги тим, хто її найбільше потребує. Зараз весь фонд займається місією в Херсоні: надання гуманітарної допомоги та ліків, облаштування шелтерів, забезпечення питною водою тощо.

 

Ukrainian FireFighters Foundation – благодійний проєкт підтримки українських пожежників, рятувальників та саперів. Щодня українські вогнеборці рятують мирних жителів від пожеж та руйнувань, спричинених ворожими ракетними ударами та обстрілами українських міст. Ukrainian FireFighters Foundation надає вогнеборцям, рятувальникам та саперам ДСНС України засоби захисту, медикаменти та обладнання.  

 

Дякуємо волонтерам та рятувальникам нашої країни, які роблять неймовірні речі!

Разом до перемоги! 

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися