ME
NU
Лютий 02, 2021

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ до редакції видавництва «Юридична практика»

Шановні колеги!

Як один із лідерів юридичного ринку, що сповідує відповідальне ставлення до розвитку соціального та бізнес-середовища, вже протягом багатьох років Arzinger є активним учасником процесів, що впливають на становлення галузі та бізнесу у країні в цілому. Наші представники беруть участь у діяльності професійних об’єднань, громадських організацій, долучаються до розробки соціально значущих ініціатив, законодавчих актів, тощо.

Співпрацюючи із «Юридичною практикою» та усвідомлюючи свою роль і відповідальність за майбутнє галузі, ми неодноразово звертали увагу представників редакції на те, наскільки важливими є чітко (письмово) регламентовані процедура та критерії складання рейтингу по ринку. Значуща соціальна функція дослідження ринку – відобразити напрацювання галузі, стимулюючи таким чином конкуренцію і розвиток професії, та створити орієнтири для бізнесу і соціальних інституцій, що можуть потребувати відповідних послуг. При цьому, у разі відсутності прозорих правил і регламенту створення рейтингу, немає можливості однозначно оцінювати його результати, що, як наслідок, викривляє сприйняття ринку та його гравців і не тільки не допомагає, а навпаки – шкодить як представникам юридичної професії, так і клієнтам.

На жаль, відповідних змін і досі не відбулось. Зокрема, лишаються питання щодо критеріїв оцінки при складенні рейтингу по експертах, практиках та компаніях «у загальному заліку» (top 50); немає прозорості у порядку формування/зміни складу та роботи експертної комісії, відсутнє розуміння процесу збирання та аналізу інформації, тощо.

На сьогодні на ринку вже існує ситуація, коли компанії не беруть участі у дослідженнях. З огляду на означене вище, компанія Arzinger також прийняла рішення про те, що не буде подавати анкетні дані для аналізу в межах проектів Top 50 від Юридичної Практики та Ukrainian Law Firms до запровадження вказаних змін. Відповідно, просимо Вас не проводити оцінювання практик, спеціалістів Arzinger та компанії в цілому та забезпечити виключення згадування про нас у загальних рейтингах та рейтингах по окремих практиках, індустріях і спеціалістах.

 

Керуючий партнер Тімур Бондарєв

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися