ME
NU
Травень 28, 2019

Дмитро Трут підвищений до радника практики вирішення спорів з податковими та митними органами в Arzinger

Це не вперше, коли в Arzinger підвищують своїх спеціалістів, а не запрошують зовнішніх кандидатів. Практика доводить, що робота в компанії дає можливість розвивати свій професіоналізм до найвищого рівня. Тому ми так впевнені саме у своїх співробітниках.

Дмитро має успішний досвід захисту інтересів міжнародних та українських компаній у вирішенні спорів з податковими, митними та іншими державними органами; представництва інтересів платників податків у процесі податкових перевірок, а також оскарження їхніх результатів у адміністративному порядку. Як адвокат Дмитро представляв клієнтів і надавав юридичну підтримку в кримінальних провадженнях у сфері економічних злочинів, зокрема у провадженнях щодо ухилення від сплати податків, підробки документів, шахрайства й інших порушень. Досвід Дмитра включає захист бізнесу від незаконних посягань, учинених не тільки державними органами, а й недобросовісними контрагентами, конкурентами, «рейдерами» та третіми особами.

Дмитро Трут, радник практики вирішення спорів з податковими та митними органами в Arzinger:
«Дякую сім’ї Arzinger за довіру. Уже понад 5 років ми разом успішно захищаємо інтереси та права клієнтів у спорах з органами державної влади, зокрема з податковими та митними органами. Позиція радника – це не лише крок уперед у юридичній кар’єрі, а й велика відповідальність перед клієнтами, які очікують не лише максимальний результат, а й турботу та глибоке розуміння всіх внутрішніх бізнес-процесів; своєю командою, яка очікує мудрих, зважених і лідерських дій і рішень; партнерами, які очікують належну підтримку в крос-проектах; перед собою, оскільки ставлю високі цілі та бажаю виключно перемог.
Як радник я планую продовжити розвиток практики tax and customs litigation, яка в певній мірі перебуває на стику податкового, митного, адміністративного, кримінального та процесуального права. Процес постійного реформування робить цю практику важливою та динамічною з точки зору розвитку бізнесу. У якості адвоката-процесуаліста буду долучений до вирішення комплексних надскладних проектів з метою розвитку не лише однієї практики, а й компанії загалом».

Тімур Бондарєв, керуючий партнер Arzinger:
«Сильний бекграунд у вирішенні спорів і посилення практики податкових спорів є логічною реалізацією нашої стратегії зміцнення позицій АРЦІНГЕР на ринку. Маючи потужну консалтингову практику в галузі податків, ми впевнені, що наша «доля пирога» в податкових спорах буде зростати».

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися