ME
NU
Травень 24, 2021

Arzinger приєдналась до Глобального договору ООН в Україні

В межах реалізації своєї політики корпоративної соціальної відповідальності Арцінгер зробила важливий крок та стала учасником Глобального договору ООН в Україні – офіційного представника всесвітньої мережі UN Global Compact.

 

Арцінгер повністю усвідомлює свою відповідальність перед суспільством. При визначенні стратегії свого розвитку і у поточній діяльності компанія виходить з того, що обов’язковою умовою сталого розвитку бізнесу є неухильне дотримання принципів соціальної відповідальності. Стаючи учасником  Глобального договору ООН в Україні компанія пишається тим, що приєднується до світового співтовариства перспективних компаній, які прагнуть зробити свідомий світ і позитивно впливати на суспільство та навколишнє середовище, застосовуючи в ділових діях максимальну відданість.

 

Ставши учасником Глобального договору ООН, Арцінгер зобов'язується слідувати 10 Принципам в основних чотирьох напрямах: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією (*un.org), а також продовжить працювати над досягненням цілей сталого розвитку, у таких напрямках, як  екологія, освіта, охорона здоров'я та подолання проблем, пов’язаних із COVID-19, сприяння миру в Україні, підтримка соціально незахищених верств населення.

 

Арцінгер планує працювати над досягненням 17 Цілей сталого розвитку, визначених ООН. Зокрема таких, як:

 

3 ЦСР – забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх у будь-якому віці;

5 ЦСР – ґендерну рівність, розширення прав і можливостей усіх жінок;

8 ЦСР – сприяння поступальному, всеохопному та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх;

10 ЦСР – скорочення нерівності всередині країни;

12 ЦСР – перехід до раціональних моделей споживання і виробництва;

13 ЦСР – боротьбу зі зміною клімату та його наслідками;

17 ЦСР – активізацію роботи в рамках Глобального партнерства в інтересах сталого розвитку.

 

Юридична компанія Arzinger

Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 18 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни. Серед клієнтів компанії – провідні представники міжнародного та локального бізнесу.

 

Мережа Глобального договору ООН в Україні 

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об'єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація корпоративно відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися