ME
NU
Квітень 05, 2021

Arzinger посилює свою присутність на ринках Азії

1 квітня 2021 року Джек Чен приєднався до команди Arzinger на позицію радника та керівника China & EU Desk

 

Пан Чен має понад 18 років професійного досвіду. Він розпочав свою кар'єру юриста у сфері бізнесу в Китаї, де навчався в Пекінському університеті та отримав ступінь бакалавра права. Після того він здобув ступінь магістра права (LL.M) з європейського торгового права в Університеті Екс-Марсель III у Франції. Пізніше отримав ступінь магістра права у Льєзькому університеті, Бельгія. Вільно володіє англійською, французькою, китайською, німецькою та голландською мовами.

 

До приходу в Arzinger Джек працював з великими міжнародними та незалежними юридичними фірмами, включаючи McDermott LLP у Брюсселі та Houthoff Buruma у Роттердамі. З 2014 року Джек працює юристом у Бельгії, співпрацюючи з юридичною фірмою DBB у Брюсселі, та очолює її China Desk.

 

Джек спеціалізується на міжнародній та європейській торгівлі та інвестиціях, злиттях і поглинаннях, правах інтелектуальної власності, законодавстві ЄС у сфері конкуренції та регулювання. Він також має великий досвід у сфері корпоративного права та консультує клієнтів з питань комерційного права. Працював у низці міжнародних компаній, торгових асоціацій та урядових органів як у Китаї, так і в Європі.

 

“Надаючи юридичні консультації в Європі та Китаї, я мав унікальну можливість значно розширити свою експертизу та отримати безцінні знання, які можуть допомогти у зростанні юридичного бізнесу. Я дуже гордий, що приєднався до команди ARZINGER – команди справжніх професіоналів – і сподіваюся, що наша співпраця відкриє нові горизонти для розвитку бізнесу компанії,” – коментує Джек Чен.

 

"Останніми роками ARZINGER все більше працює з клієнтами з азіатського регіону, тому ми вважаємо прихід Джека Чена логічним кроком для зміцнення позицій компанії в регіоні. Немає сумнівів у тому, що експертиза і досвід Джека стануть незамінними у вирішенні питань клієнтів та здобутті нових проектів і дозволять нашій компанії досягати успіхів на українських та світових ринках. Китай посилює свою присутність у всіх індустріях в Україні, і ми раді, що маємо можливість запропонувати нашим китайським клієнтам набагато вищий рівень послуг та знань завдяки висококваліфікованому носієві мови, який приєднується до нашої команди," – коментує Тимур Бондарєв, Керуючий партнер та Партнер-засновник ARZINGER.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися