ME
NU
Листопад 24, 2021

Практика боргової реструктуризації Arzinger визнана однією з найкращих у світі за версією GRR 100 2021

Arzinger увійшла до цьогорічного рейтингу Global Restructuring Review (GRR) 100, щорічного довідника провідних юридичних фірм світу з питань транскордонної боргової реструктуризації та неплатоспроможності. Це авторитетне дослідження рекомендує Arzinger вже 5-й рік поспіль.

 

GRR 100 формує рейтинг провідних юридичних фірм у всьому світі з питань транскордонної реструктуризації та неплатоспроможності, в якому цього року представлені 152 компанії з 36 юрисдикцій. Список було складено за результатами масштабного дослідження, проведеного редакцією Global Restructuring Review, щодо розміру та клієнтського портфоліо команд з боргової реструктуризації та неплатоспроможності в різних юридичних фірмах, їхніх клієнтів, а також обсягу та рівня складності справ, у яких вони надавали консультації.

 

Визнані дослідженням фірми отримали високу оцінку за їхню "експертизу та підтверджений досвід у транскордонних справах" і визнані "найкомпетентнішими і найавторитетнішими фірмами", пропонуючи "надійну підтримку транснаціональному бізнесу".

 

"Для нас велика честь отримати визнання від такого авторитетного рейтингу, як Global Restructuring Review (GRR) 100, і ми вдячні нашим клієнтам за їхню довіру та співпрацю з нами щодо найскладніших угод на ринку", – прокоментував Олександр Плотніков, партнер, керівник практики банківського та фінансового права та реструктуризації заборгованості Arzinger. 

 

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися