ME
NU
Листопад 17, 2021

Експерти Arzinger виступили співавторами «Міжнародного посібника з корпоративних внутрішніх розслідувань» ABA

Партнерів Arzinger Катерину Гупало та Лану Сінічкіну, а також юриста Юрія Клебана запросили стати авторами українського розділу «Міжнародного посібника з внутрішніх корпоративних розслідувань». Видавцем книги є Американська асоціація юристів, найбільша громадська асоціація юристів у світі. Передмову до цієї книги написала Саллі Йейтс, колишня генеральний прокурор США.  

 

Книга знайомить читачів зі складною та динамічною сферою внутрішніх корпоративних розслідувань і розкриває безліч питань для додаткового юридичного розгляду та консультацій. У книзі розглядаються ландшафт та правова база конкретної юрисдикції та надається практичний опис найкращої практики в кожній із них 

 

Поряд із представниками Allen&OveryBar&Karrer і Cadwalader Wickersham&Taft LLP, експерти Arzinger увійшли до числа 40 висококваліфікованих практиків, які долучилися до створення книги з 11 ключових юрисдикцій.    

 

Команди Arzinger із практики кримінального права, протидії корупції і дотримання комплаєнсу мають значний досвід проведення комплексних та спеціалізованих внутрішніх аудитів, а також внутрішніх розслідувань. Юристи Arzinger є ключовими національними експертами в цій галузі. Катерина Гупало представляє Україну на міжнародному рівні як співзаступник голови Business Crime Committee IBA (Міжнародної асоціації юристів), а Лана Сінічкіна є членом Виконавчого комітету Української мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC).   

 

 

 

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися