ME
NU
Серпень 21, 2023

Arzinger домігся звільнення з-під варти волонтера Олександра Дорогана

Адвокати практики кримінального права та захисту бізнесу під керівництвом партнера, адвоката та к.ю.н. Юрія Сухова продовжують опікуватися сумнозвісною кримінальною справою за обвинуваченням волонтера Олександра Дорогана.

 

Нагадаємо, що на початку травня 2023 року Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області засудив директора благодійної організації «Благодійний фонд «Разом Сила!» Олександра Дорогана до 6 років позбавлення волі. Суд заборонив йому на 3 роки займатися діяльністю, пов'язаною з гуманітарною допомогою, а також конфіскував усе належне йому майно. Утім, завдяки роботі захисників, такий суворий та несправедливий обвинувальний вирок було скасовано.

Нині, маємо ще одне позитивне судове рішення для Олександра Дорогана, який безперервно утримувався під вартою з 28 листопада 2022 року, тобто понад 8 місяців.

 

Так, за клопотанням захисників 17 серпня 2023 Суд дотримуючись принципів змагальності та законності, прийшов до обґрунтованого висновку про необхідність змінити Олександрові Дорогану запобіжний захід. Олександр був негайно звільнений з-під варти у залі суду.

 

Команда Arzinger та захисники Олександра Дорогана сподіваються на подальший справедливий та неупереджений судовий розгляд кримінальної справи. Й не тільки відносно Олександра Дорогана, який передав понад 64 автівки на потреби ЗСУ, але й щодо справ інших волонтерів та їхніх дій, які разом із ЗСУ наближують перемогу нашої країни.

 

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися