ME
NU
Липень 11, 2023

Arzinger долучився до ініціативи підтримки онкохворих Working With Cancer

Arzinger приєднався до глобальної ініціативи Working With Cancer, щоб забезпечити більш відкрите, дружнє та безпечне середовище для всіх колег, які борються з раком. Зобов'язання, яке взяли на себе десятки компаній по всьому світу, було організовано фондом the Publicis Foundation.  

 

В основі ініціативи лежить прагнення допомогти співробітникам, які зіштовхнулись з онкозахворюванням, надати їм необхідну підтримку на роботі, вчасно заявити про підтримку і зробити все можливе, аби вони не хвилювались за свою кар'єру. Зараз це критично важливо, адже кожного року понад 130 тисячам українців діагностують рак.Більше 50% із них, на жаль, бояться сказати про це своїм роботодавцям. Але водночас 92% пацієнтів вважають, що підтримка, яку вони отримають на роботі, позитивно впливатиме на їхнє здоров’я. Саме тому Arzingerставить собі за мету створити сприятливе робоче місце для тих, хто бореться з недугом.      

 

«Підтримка онкохворих стає дедалі важливішою ініціативою у світі, в яку інвестують багато компаній. Ми пишаємось тим, що приєдналися до проєкту Working With Cancerякий має на меті зменшити незахищеність людей з онкологічними захворюваннями. Для нас важливо, аби в Arzingerкомандавідчуваласебебезпечно та надійно. Щоб кожен співробітник знав - ми підтримаємо його у разі хвороби. Розроблюючи наші комітменти допомоги, ми керувались досвідом іноземних компаній. Програма підтримки від Arzinger, з-поміж іншого, включає збереження зарплатні та робочого  місця, фінансування лікування, віддалений чи будь-який інший гнучкий графік, а також підтримку колег, у чиїх рідних діагностували рак»,- коментує Тімур Бондарєв, партнер-засновник та керівний партнер Arzinger.  

 

Сьогодні Working with Cancer - це альянс великих міжнародних компаній, об'єднаних зобов'язанням створити культуру на робочому місці для своїх співробітників, хворих на рак. До програми приєдналися такікомпанії, як Google, Meta, McDonald's, Microsoft, Nestlé, Unilever,L’Oréal, Adobe та багато інших. Щоб дізнатися більше про ініціативу #workingwithcancer та приєднатись до неї, переходьте на сайт ініціативи.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися