ME
NU

Тарас Кислий

Партнер, адвокат

Телефон:

+380 44 390 55 33
Про юриста

Партнер практики інтелектуальної власності та ТМТ АО «Арцінгер», адвокат, арбітр з розгляду доменних спорів за процедурою UDRP та доменних спорів в ccTLD .UA за процедурою UA-DRP Міжнародного центру з арбітражу та медіації ВОІВ (Женева, Швейцарія). Має більш ніж 20-річний досвід роботи в галузі інтелектуальної власності. Сфера компетенції Тараса охоплює всі аспекти захисту прав інтелектуальної власності (судовий захист, захист від недобросовісної конкуренції, боротьба з підробками та піратством, альтернативні процедури вирішення спорів, управління портфоліо об’єктів права ІВ, тощо), а також питання електронної комерції, захисту даних та юридичне супроводження клієнтів у галузі медіа, телекомунікацій та технологій.

Додаткова
інформація
 • Досвід

  • Консультування з правових питань та розробка стратегій захисту прав інтелектуальної власності
  • Представництво інтересів клієнтів у судових спорах, пов'язаних з порушенням прав інтелектуальної власності (торговельні марки, винаходи (корисні моделі), промислові зразки, комерційні найменування, об'єкти авторського права)
  • Захист прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет, включно із захистом авторських прав, доменними спорами, вирішення доменних спорів у якості арбітра в рамках процедур UDRP та UA-DRP  (World Intellectual Property Organization, Switzerland)
  • Супроводження процесу визнання торговельних марок добре відомими в Україні в адміністративному та судовому порядку
  • Розробка стратегій боротьби з підробками та піратством
  • Митні заходи з протидії імпорту та експорту підробок
 • Освіта

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, правознавство

  Академія Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Швейцарія, інтелектуальна власність

 • Публічна діяльність

  Тарас є автором понад сотні статей з питань захисту інтелектуальної власності, медіа, ІТ та телекомунікацій. Протягом багатьох років поспіль він бере участь у розробці законопроектів у сфері торговельних марок, винаходів, авторських прав та телекомунікацій в рамках своєї громадської роботи в професійних та бізнес асоціаціях.

  Тарас є постійним спікером заходів з інтелектуальної власності, електронної комерції та захисту даних; як лектор отримав акредитацію Національної асоціації адвокатів України.

 • Відзнаки та нагороди

  ChambersEurope, Legal 500, BestLawyers, Who’sWhoLegal, World'sLeadingTrademarkProfessional (WTR 1000), ManagingIP, Вибір клієнта ("Юридична газета") багато років поспіль рекомендують Тараса Кислого серед топ фахівців у практиках ІР та ТМТ.

   

  Who's Who Legal (2020) міжнародний довідник відзначає Тараса у сфері Охорона здоров'я – Вирішення патентних спорів.

   

  Згідно з дослідженням юридичного ринку "Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України 2020" від "Юридичної газети", Тарас Кислий визнаний серед кращих юристів у категорії IT право / ТМТ України.

   

  Тарас Кислий отримав індивідуальне визнання у галузі інтелектуальної власності згідно Chambers Europe (2019-2021).

   

  Best Lawyers 2021-2022: Тарас отримав високу оцінку в сфері інтелектуальної власності, IT, телекомунікації та технології.

   

  Best Lawyers 2022 визнав Тараса кращим юристом року у категорії інформаційні технології.

   

  Who's Who Legal (2019) міжнародний довідник відзначає Тараса у сфері патентного права (Патенти).

   

  Професіоналізм Тараса Кислого відзначений World's Leading Trademark Professional (WTR 1000) у сфері ІВ.

   

  IP Stars by Managing Intellectual Property (Managing IP) відмічає кваліфікацію Тараса в інтелектуальній власності.

   

  Національний рейтинг "Українські юридичні фірми. Посібник для іноземних клієнтів" 2020 визнав Тараса серед провідних юристів у галузі інтелектуальної власності.

   

  Згідно з дослідженням юридичного ринку "Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України 2018" від" Юридичної газети ", Тарас Кислий визнаний серед кращих юристів у практиці ТМТ України.

 • Членство в організаціях

  Американська торговельна палата в Україні, Співголова Комітету з інтелектуальної власності

  Асоціація правників України, член Ради Комітету з інтелектуальної власності

  Національна асоціація адвокатів України

 • Мови

  Англійська, Російська, Українська,