ME
NU

Тарас Кислий

Партнер, адвокат

Телефон:

+380 44 390 55 33
Про юриста

Партнер практики інтелектуальної власності та ТМТ АО «Арцінгер», адвокат, арбітр з розгляду доменних спорів за процедурою UDRP та доменних спорів в ccTLD .UA за процедурою UA-DRP Міжнародного центру з арбітражу та медіації ВОІВ (Женева, Швейцарія). Має більш ніж 20-річний досвід роботи в галузі інтелектуальної власності. Сфера компетенції Тараса охоплює всі аспекти захисту прав інтелектуальної власності (судовий захист, захист від недобросовісної конкуренції, боротьба з підробками та піратством, альтернативні процедури вирішення спорів, управління портфоліо об’єктів права ІВ, тощо), а також питання електронної комерції, захисту даних та юридичне супроводження клієнтів у галузі медіа, телекомунікацій та технологій.

Додаткова
інформація
 • Досвід

  • Консультування з правових питань та розробка стратегій захисту прав інтелектуальної власності
  • Представництво інтересів клієнтів у судових спорах, пов'язаних з порушенням прав інтелектуальної власності (торговельні марки, винаходи (корисні моделі), промислові зразки, комерційні найменування, об'єкти авторського права)
  • Захист прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет, включно із захистом авторських прав, доменними спорами, вирішення доменних спорів у якості арбітра в рамках процедур UDRP та UA-DRP  (World Intellectual Property Organization, Switzerland)
  • Супроводження процесу визнання торговельних марок добре відомими в Україні в адміністративному та судовому порядку
  • Розробка стратегій боротьби з підробками та піратством
  • Митні заходи з протидії імпорту та експорту підробок
 • Освіта

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, правознавство

  Академія Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Швейцарія, інтелектуальна власність

 • Публічна діяльність

  Тарас є автором понад сотні статей з питань захисту інтелектуальної власності, медіа, ІТ та телекомунікацій. Протягом багатьох років поспіль він бере участь у розробці законопроектів у сфері торговельних марок, винаходів, авторських прав та телекомунікацій в рамках своєї громадської роботи в професійних та бізнес асоціаціях.

  Тарас є постійним спікером заходів з інтелектуальної власності, електронної комерції та захисту даних; як лектор отримав акредитацію Національної асоціації адвокатів України.

 • Відзнаки та нагороди

  Chambers Europe, Legal 500, Best Lawyers, Who’s Who Legal, World's Leading Trademark Professional (WTR 1000), Managing IP, Вибір клієнта ("Юридична газета") багато років поспіль рекомендують Тараса Кислого серед топ фахівців у практиках ІР та ТМТ.

   

  Who's Who Legal (2020) міжнародний довідник відзначає Тараса у сфері Охорона здоров'я – Вирішення патентних спорів.

   

  Згідно з дослідженням юридичного ринку "Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України 2020" від "Юридичної газети", Тарас Кислий визнаний серед кращих юристів у категорії IT право / ТМТ України.

   

  Тарас Кислий отримав індивідуальне визнання у галузі інтелектуальної власності згідно Chambers Europe (2019-2022)Клієнти відзначають його уважність і вміння схоплювати на льоту, один із клієнтів описує його як «одного з найкращих юристів з інтелектуальної власності в Україні».

   

  Best Lawyers 2021-2022: Тарас отримав високу оцінку в сфері інтелектуальної власності, IT, телекомунікації та технології.

   

  Best Lawyers 2022 визнав Тараса кращим юристом року у категорії інформаційні технології.

   

  Who's Who Legal (2019) міжнародний довідник відзначає Тараса у сфері патентного права (Патенти).

   

  Професіоналізм Тараса Кислого відзначений World's Leading Trademark Professional (WTR 1000) у сфері ІВ.

   

  IP Stars by Managing Intellectual Property (Managing IP) відмічає кваліфікацію Тараса в інтелектуальній власності.

   

  Національний рейтинг "Українські юридичні фірми. Посібник для іноземних клієнтів" 2020 визнав Тараса серед провідних юристів у галузі інтелектуальної власності.

   

  Згідно з дослідженням юридичного ринку "Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України 2018" від" Юридичної газети ", Тарас Кислий визнаний серед кращих юристів у практиці ТМТ України.

 • Членство в організаціях

  Американська торговельна палата в Україні, Співголова Комітету з інтелектуальної власності

  Асоціація правників України, член Ради Комітету з інтелектуальної власності

  Національна асоціація адвокатів України

 • Мови

  Англійська, Російська, Українська,