ME
NU

Нікіта Ларіонов

Радник, адвокат

Телефон:

+38 044 390 55 33
Про юриста

Радник, співкерівник практики вирішення спорів з податковими та митними органами, адвокат. Нікіта є експертом з судового, а також досудового вирішення податкових та митних спорів. Він має понад 9 років успішного досвіду захисту інтересів великих міжнародних та вітчизняних компаній у вирішенні спорів з податковими, митними та іншими державними органами.

Додаткова
інформація
 • Досвід

  Нікіта також консультує клієнтів щодо загальних питань застосування податкового, митного та іншого регуляторного законодавства, включаючи питання, пов’язані з трансфертним ціноутворенням.

  Він надає правову допомогу клієнтам в кримінальних провадженнях в сфері господарської діяльності, зокрема, пов’язаних з питаннями оподаткування. Зокрема, його досвід включає представництво великих міжнародних та вітчизняних компаній, а також їхніх посадових осіб у численних кримінальних провадженнях щодо ухилення від сплати податків, шахрайства, фіктивного підприємництва, контрабанди, тощо.

  Окрім цього, Нікіта успішно представляє інтереси клієнтів в Європейському суді з прав людини. 

 • Освіта

  Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Магістр міжнародного права, диплом з відзнакою, перекладач з німецької мови 

 • Публічна діяльність

  Нікіта є активним учасником, доповідачем національних та міжнародних конференцій з питань оподаткування, митної справи, вирішення спорів.

  Автор численних публікацій у фахових виданнях, розробник ряду законопроєктів з питань оподаткування та судочинства в Україні.

 • Членство в організаціях

  Асоціація правників України.

  Асоціація податкових радників.

  Американська Торгівельна Палата в Україні.  

 • Мови

  Англійська, Українська, Німецька,