ME
NU
Виконання судових рішень

Виконання рішення суду, тобто кінцева мета судового розгляду, часто виявляється досить складним, якщо не ілюзорним. Неоднозначне законодавство, а іноді і його відсутність, можуть поставити під сумнів реальне виконання судового рішення.

Тому для виконання судових рішень в Україні іноді потрібно не менше зусиль, ніж для представництва в суді. Ми вважаємо своїм обов'язком попередити про це клієнта і оцінити перспективи реального виконання судового рішення проти потенційного опонента ще до початку судового спору.

Наші переваги

Наші юристи чудово знають законодавство, яке регулює виконання судових рішень в Україні, а також мають досвід супроводу виконання судових рішень різного характеру. Глибокі знання тактик процесуальних диверсій і недобросовісної поведінки, які може застосовувати опонент, дозволяють нам ефективно їм протидіяти.

Наші юристи мають великий досвід у супроводі виконання рішень відповідно до законодавства України. Вони супроводжували виконання рішень як українських, так і іноземних судів та міжнародних арбітражів.

Послуги
  • представництво інтересів кредиторів та боржників у відповідних державних органах, а також перед приватними особами
  • подання документів та забезпечення виконання судових рішень
  • супровід і контроль за виконанням судових рішень органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями відповідно до законодавства України
  • захист прав сторін виконавчого провадження
Ключові експерти
Партнер-засновник, адвокат