ME
NU
Травень 17, 2019

Методичка-коментар до видання «Як стати успішним ілюстратором»

Спільний проект Arzinger та ARTHUSS.com.ua
Практика IP/TMT Arzinger розробила унікальну методичку-коментар до видання «Як стати успішним ілюстратором» від видавництва ArtHuss.
«Ми із захопленням зустріли видання «Як стати успішним ілюстратором», оскільки креативний потенціал українського суспільства в цілому та окремих митців вражає — роки супроводження різноманітних маркетингових та арт-проектів дозволяють нам говорити про це як про дійсний факт.
Тож ми вітаємо ілюстраторів із публікацією видання, яке, на наш погляд, дозволить творчій спільноті ефективніше розпоряджатись своєю творчістю, а також пропонуємо власний коментар до видання, у якому ми, з огляду на чинне українське законодавство, пояснимо окремі висновки авторів та скоректуємо їх, якщо така необхідність постане» - зазначили автори Катерина Олійник, партнер, керівник практики IP/TMT та старший юрист практики IP/TMT Микола Рехлицький.
Варто відзначити, що коментар впорядковано таким чином, що він може стати в пригоді не лише ілюстраторам, але й іншим представникам арт-спільноти, а також видавництвам і компаніям, що замовляють створення різноманітного арту.

З текстом юридичного коментаря можна ознайомитись за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися