ME
NU
Грудень 22, 2022

Команда Arzinger супроводжувала Adaptavist у придбанні бізнесу ТОВ "Роздум"

Команда Arzinger супроводжувала Adaptavist у придбанні бізнесу ТОВ "Роздум"

 

Юристи Arzinger надали податково-юридичну підтримку глобальній технологічній компанії Adaptavist у зв'язку із придбанням бізнесу ТОВ "Роздум" – української продуктової ІТ-компанії. Серед іншого, команда Arzinger надала підтримку у структуруванні угоди та реєстрації придбаного українського бізнесу резидентом Дія Сіті – спеціального податково-юридичного режиму, який дозволяє кваліфікованим українським IT-компаніям користуватися суттєвими пільгами і перевагами. Ця угода є досить помітною на вітчизняному IT-ринку, оскільки демонструє привабливість українських технологічних компаній для іноземних інвесторів навіть під час війни, а також є свідченням популярності режиму Дія Сіті.

 

Над проєктом працювали юристи Денис Ерсой, Микола Агарков та Ксенія Лотош, а також молодший юрист Богдан Трохимець під керівництвом партнера Олега Чайки.

 

Про Adaptavist  

Adaptavist – це глобальний постачальник технологічних та інноваційних рішень, які допомагають організаціям відчутно покращити свою гнучкість та долати виклики цифрової трансформації. Компанія заснована у 2005 році, має понад 750 співробітників та 18 500 клієнтів по всьому світу, більше половини з яких належить до списку Fortune 500.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися