ME
NU
Жовтень 26, 2021

Arzinger приєднується до міжнародної мережі юридичних фірм Interlaw як ексклюзивний партнер в Україні

Елітна глобальна мережа Interlaw затвердила членство Arzinger в якості нової партнерської фірми в Україні. Interlaw об'єднує незалежні юридичні фірми, що ведуть свою діяльність в більш ніж в 150 містах по всьому світу.

 

Членами Interlaw є провідні юридичні фірми, які надають повний спектр послуг. Щоб приєднатися до цієї мережі, фірма має  пройти багатоетапну перевірку і підтвердити бездоганну репутацію та дотримання найвищих професійних та етичних стандартів у роботі.

 

Найвищий рівень фірм-партнерів Interlaw підтверджується званнями "елітної мережі" згідно з дослідженнями найбільш авторитетних юридичних рейтингів. Зокрема, згідно з Chambers Global 2021 Interlaw входить до списку найкращих глобальних юридичних мереж Band 1.

 

Глен Каннінгем, Голова Interlaw, коментує: "Основним принципом Interlaw є надання високоякісних юридичних послуг у всіх юрисдикціях, у яких працюють наші фірми-партнери. Arzinger має відмінну репутацію, працює з глобально визнаними клієнтами та зарекомендувала себе як одна з провідних незалежних юридичних фірм в Україні у різних галузях права. Ми раді вітати фірму в мережі Interlaw, що наразі налічує у всьому світі понад 7700 юристів, кожен з яких надає відмінні послуги та найкращі консультації клієнтам."

 

Тімур Бондарєв, партнер-засновник та керуючий партнер Arzinger: "Arzinger має великий досвід роботи з глобальними клієнтами, тому принципи співробітництва Interlaw ідеально підходять для нашої фірми. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з нашими новими колегами у міжнародних проектах, а також на обмін досвідом, найкращими практиками та знаннями."

 

 

***

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися