ME
NU
Лютий 21, 2022

Arzinger консультувала Volmi Games з нагоди її придбання компанією Virtuos

Практика корпоративного права та M&A Arzinger консультувала Volmi Games, 2D та 3D арт студію, засновану у Києві, у рамках угоди щодо її придбання компанією Virtuos - одного з провідних глобальних розробників ігор з головним офісом у Сінгапурі.

 

Команда Volmi Games має значний досвід у розробці контенту для відеоігор. Основною спеціалізацією студії є розробка фотореалістичного, стилізованого 2D та 3D контенту, концептів та ілюстрацій, а також анімації. Портфоліо студії включає такі ігри, як Diablo 2: Resurrected, Metro Exodus, Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, Smite, Paladins, and Gwent: The Witcher Card Game.

 

Команда Arzinger консультувала з юридичних питань стосовно транзакції, а також спільно зі сторонами та їх радниками здійснювала координацію дій щодо успішного закриття угоди.

 

Від Arzinger проектом керували Анна Зоря, партнер, керівник практики корпоративного права, M&A, та Вікторія Добринська, старший юрист практики корпоративного права, M&A.

 

Детальніше про угоду: https://www.virtuosgames.com/news/corporate/virtuos-furthers-global-growth-ambitions-with-new-studio-in-kyiv-ukraine/

 

***  

Arzingerє провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.  

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися