Західноукраїнська філія у Львові

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму:

У зв’язку із зростанням кількості проектів, які своєю територією охоплюють західний регіон України, а також з метою бути ближче до клієнтів, в тому числі до компаній, що знаходяться, як у західних областях України, так і в ближньому зарубіжжі, напр. в Польщі, Угорщині, Словаччині, та інших країнах Східної Європи, у Львові був у 2007 році відкритий офіс Arzinger.

Враховуючи, що більшість провідних українських юридичних фірм знаходяться саме в Києві, Arzinger став певним піонером у своїй справі, відкривши відділення також в західному регіоні України.

З моменту відкриття філії у Львові юристи цього офісу вже супроводжували численну кількість масштабних проектів, серед яких консультування з питань нерухомості, будівництва, структурування бізнесу, представництво в судових процесах, консультування і супровід проектів публічно-приватного партнерства та ін. Традиційно проекти Західного регіону пов’язані з такими секторами бізнесу, як харчова промисловість, легка промисловість, сільське господарство, банківська і фінансова діяльність, роздрібна торгівля і сфера розваг, IT-індустрія, готельно-ресторанний бізнес, туризм та ін. Також поступово активізовуються в регіоні проекти з альтернативної енергетики, аутсорсингу операційної і адміністративної діяльності бізнесу та деякі інші.

Крім надання юридичних послуг, Arzinger все більше долучається до розвитку правової культури в західному регіоні, будучи активним членом Європейської Бізнес Асоціації та Асоціації Правників України, а також регулярно організовуючи конференції, семінари, круглі столи на актуальні теми.

Зараз у Львівському офісі працюють 10 юристів, які крім досвіду супроводу згаданих проектів, володіють такими конкурентними перевагами, як знання регіонального ринку, його специфіки та особливостей ведення бізнесу в регіоні.

Arzinger також виступає правовим радником міського голови Львова та голови Львівської облдержадміністрації.

Західноукраїнську філію очолює партнер Маркіян Мальський, адвокат, к.ю.н., MILE.

Контакти:
вул. Генерала Чупринки 6, офіс 1, 79013 Львів, Україна
Тел.: +38 (032) 242 96 96
Факс: +38 (032) 242 96 95

Більше інформації про Західноукраїнську філію в брошурі.

 

Завантажити

Західноукраїнська філія

УКР., АНГЛ.,

 

 

 Завантажити

 "Invest in Lviv region"

 АНГЛ.