CSR

Ідеальною моделлю громадянського суспільства – є включеність кожного у соціальне життя та відповідальна свідома участь у його становленні та розбудові. Для компанії інструмент для участі – корпоративна соціальна відповідальність. Своїм прикладом ми ладні заохотити інших не стояти осторонь, не тільки брати від суспільства, але й віддавати на його потреби, робити світ кращим.

Ми переконані, що ставлячи перед собою високі професійні та етичні стандарти, і відповідально підходячи до потреб наших клієнтів, співробітників і суспільства, ми зміцнюємо репутацію Arzinger, як однієї з провідних юридичних компаній, кращого роботодавця і соціально відповідального бізнесу. 

Ми виокремили чотири напрямки нашої соціально-відповідальної діяльності

ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ

Ми піклуємось про здоров’я співробітників компанії та довкілля. Наші співробітники беруть активну участь у спортивних заходах, марафонах, своїм прикладом промотуючи здоровий спосіб життя та бігову культуру. Крім того, з року в рік ми зменшуємо використання паперу та одноразового посуду в компанії.    

ОСВІТА

Одним з найважливіших способів вдосконалення юридичної освіти, на нашу думку, є виховання наступних поколінь професіоналів шляхом співпраці практикуючих досвідчених юристів із спеціалізованими вищими навчальними закладами.  Протягом останніх років партнери компанії в рамках проекту Arzinger Академія (заснованого у вересні 2010) читають лекції з різних галузей права студентам Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Київського Національного університету імені Тараса Шевченка та Львівського Національного університету імені Івана Франка, у літніх школах права та в рамках навчальних курсів, що  проводяться Лігою студентів Асоціації правників України, таким чином готуючи молодих професіоналів  до практичної роботи, яка чекає на них після завершення освіти. 

PRO BONO

Ми надаємо професійні послуги для користі громади добровільно і безоплатно, особливо для тих осіб, які не мають коштів для оплати цих послуг.

Юристи Arzinger включені в роботу з pro bono проектів з захисту порушених цивільних прав і свобод громадян. Високі етичні стандарти і прагнення до суспільно значущої діяльності призвели до того, що в Arzinger була заснована практика представлення інтересів фізичних осіб у Європейському суді з прав людини, яка діє виключно на благодійній основ.

Також, наша компанія вже багато років підтримує спеціалізоване видання «Юридична газета», розуміючи, що юридичні медіа відіграють важливу роль для юридичної спільноти - не тільки як джерело інформації, але і як один із засобів розвитку юридичного ринку.  

СУСПІЛЬСТВО

Цей глобальний блок нашої відповідальності включає різні сфери життя суспільства: від мистецтва (проект ARTzinger) до адресної допомоги дитячим будинкам і боротьби з захворюваннями напряму, або опосередковано, через співробітництво з благодійними фондами («Таблеточки»), допомогу нашим мобілізованим співробітникам і іншим бійцям АТО.

 

Схема розподілу ресурсів компанії за різними напрямами КСВ

 

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: