25.11.2016

Команда Арцінгер надавала всебічну юридичну підтримку у заснуванні благодійного фонду Alumni Fund Ukraine

У період з квітня по червень 2016 роки команда Арцінгер надавала всебічну юридичну підтримку у заснуванні благодійного фонду Alumni Fund Ukraine, для нас це був проект про-боно.

Alumni Fund Ukraine - це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками в Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.

Фонд займається підтримкою та збором коштів для освітніх закладів в Україні. На сьогоднішньому етапі засновники фонду працюють за двома напрямками - допомога Києво-Могилянської академії та Івано-Франківському фізико-технічного ліцею. Діяльність фонду спрямована на розвиток традиції благодійної підтримки українських навчальних закладів та освіти в цілому, об'єднання і підтримку педагогів і громадських активістів для розвитку їх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів і налагодження зв'язків з випускниками в Україні та за кордоном, проведення всеукраїнських та регіональних освітніх проектів.

Над успішним здійсненням проекту працювали Ольга Баранова, Ілона Контова і Микита Таратухін під керівництвом Алесі Павлінської.

Днями фонд презентував свій сайт, де нашу компанію вказали партнером фонду.