25.10.2016

Юристи Arzinger успішно завершили роботу над проектом придбання акцій ПАТ Укрцукортеплоізоляція клієнтом Zeppelin International AG у будівельного холдингу ТММ

У вересні 2016 роки команда юристів Arzinger успішно завершила роботу над комплексним проектом придбання 98.0014% акцій ПАТ Укрцукортеплоізоляція Клієнтом Zeppelin International AG у будівельного холдингу ТММ в результаті мирного врегулювання спору між тими ж сторонами. 

Придбання активу стало завершальним етапом процесу виконання арбітражного рішення Віденського міжнародного арбітражного центру, винесеного на користь клієнта в Україні, щодо багатотисячної заборгованості за зовнішньоекономічним контрактом товарного кредиту. Завдяки стратегічному і комплексному підходу юристів Арцінгер, а також навичкам ведення багатосторонніх переговорів, вдалося мирно врегулювати спір між компаніями, який тривав з 2011 року, а також досягти реального результату, що відповідає основним очікуванням і потребам Клієнта.

В цілому робота над проектом тривала більше року і включала роботу юристів практик міжнародного вирішення спорів і арбітражу, корпоративного права / M & A, нерухомості та будівництва, банківського і фінансового права, антимонопольного та конкурентного права. 

У проекті були задіяні 15 юристів під керівництвом Алесі Павлінської, старшого юриста практики корпоративного права / M & A, і Оксани Карел, старшого юриста, керівника групи міжнародного вирішення спорів і арбітражу. Загальне керівництво проектом і управління командою здійснювалося Тімуром Бондарєвим, керуючим партнером, керівником практики нерухомості та будівництва та конкурентного права.

  В рамках проекту юристи Arzinger:

  • захистили інтереси Клієнта в українських судах трьох інстанцій в процесі про визнання та виконання арбітражного рішення Віденського міжнародного арбітражного центру (VIAC);
  • провели юридичний аудит компанії-мети;
  • надали комплексне консультування щодо усунення ризиків і структурували угоду;
  • розробили транзакційні документи і забезпечувальні договори;
  • брали участь в численних переговорах між сторонами і успішно сприяли мирному врегулюванню спору та закриття угоди;
  • підготували необхідний пакет документів і отримали дозвіл АМКУ на концентрацію;
  • повністю супроводжували закриття угоди;
  • консультували клієнта з різних питань корпоративного управління.

 

Основними особливостями проекту були його комплексність (було залучено п'ять практик Arzinger, у співпраці з міжнародною аудиторською компанією "великої четвірки"), тривалість і складність ведення переговорів. Завдяки команді Arzinger угоду вдалося закрити на максимально вигідних для Клієнта умовах.