14.10.2016

Юристи Адвокатського об'єднання Arzinger надали консультації одній з компаній міжнародного холдингу з постачання агрегатів, обладнання та послуг для гідроелектростанцій щодо скасування спеціальних санкцій

Завдяки професіоналізму команди Одеського представництва адвокатського об'єднання  Arzinger, були скасовані спеціальні санкції, які були застосовані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України до однієї з компаній міжнародного холдингу, що є провідним постачальником в усьому світі агрегатів, обладнання та послуг для гідроелектростанцій, целюлозно-паперової промисловості, металообробної та металургійної промисловості.

Санкцію було застосовано до клієнта у 2014 році на підставі того, що у 2011 році клієнт мав господарські відносини із українським контрагентом, який у свою чергу, порушив ЗУ "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті " відносно здійснення імпортних операцій.

Складність даного питання, полягала у тому, що для скасування санкції, відповідно до чинного законодавства, необхідно надати документи, які підтверджують усунення порушення, однак відносини з контрагентом були припиненні 5 років тому, фактично, ним не ведеться господарська діяльність відсутній будь-який зв'язок.

Шляхом довгих та складних переговорів із представниками Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, детального вивчення та пошуку матеріалів, що стали рішучим важелем у прийнятті рішення, лише протягом декількох тижнів після звернення клієнта до Arzinger - санкції були скасовані.

Таким чином, юристи Arzinger вкотре підтвердили свій професіоналізм у міжнародному праві та вміння працювати та вирішувати надскладні питання із державними органами.

 

Над проектом працювали: Андрій Селютін, партнер, керівник Південноукраїнської філії та Максим Медвідь, юрист, адвокат, молодші юристи Аліна Лабунська та Катерина Шапран.