23.03.2015

Сергій Шкляр призначений заступником Міністра юстиції України з питань виконавчої служби

18 березня 2015 року розпорядженням № 214-р Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка Сергія Шкляра, к. ю. н., партнера-засновника і керівника практик вирішення спорів, антимонопольного і конкурентного права Адвокатського об'єднання Arzinger було призначено заступником Міністра юстиції України з питань виконавчої служби. Це призначення є черговим підтвердження високої якості експертизи команди Arzinger та рівня довіри до неї.

Сергій Шкляр є одним з партнерів - засновників компанії Arzinger, і з 2002 року він докладав максимум знань і досвіду для розвитку і просування компанії. Впродовж 13-ти років під його керівництвом і кураторством росли ключові для Arzinger практики, такі як практика вирішення спорів, антимонопольного та конкурентного права, банкрутства, захисту в кримінальних справах у сфері підприємництва, арбітраж та інші. Основним його досягненням в компанії є успіх практики вирішення спорів, яка стала найбільшою в компанії.

«Ми з Сергієм закладали фундамент Arzinger і впродовж багатьох років вели компанію до успіху. У цей нелегкий для України час ми розуміємо, що для проведення системних змін у державі потрібні справжні професіонали, у зв'язку з чим Arzinger прийняв рішення пожертвувати ще одним ключовим членом своєї команди і таким чином посилити свій внесок у справу становлення верховенства права в нашій країні. Призначення Сергія на таку відповідальну посаду - це в першу чергу визнання його висококласної експертизи та досвіду, так само як і демонстрація високого рівня довіри до команди Arzinger. Ми переконані в тому, що Сергій виправдає цю довіру і кращим чином проявить свій професіоналізм та управлінські навички на посаді заступника Міністра юстиції. Безсумнівно, нам було важко прийняти це рішення, з огляду на те, що Сергій уособлює собою одну з кращих на ринку судових практик. В той же час, з огляду на те, що під керівництвом Шкляра була створена відмінна експертиза та вирощена надійна команда, Arzinger буде і далі активно розвиватися в цій сфері і наші клієнти не помітять змін. Зрозуміло, двері Arzinger завжди будуть відкриті для Сергія, у випадку, якщо він прийме рішення повернутися в приватний юридичний бізнес», - коментує Тімур Бондарєв, керуючий партнер Arzinger, -« я особисто, так само як і мої колеги Маркіян Мальський та Катерина Гупало, будемо раді відповісти на будь-які питання наших клієнтів у сфері судової практики. У свою чергу, практика конкурентного права і далі буде активно розвиватися під моїм безпосереднім кураторством і наглядом Лани Сінічкіної».