17.04.2018

Катерина Олійник стає партнером у Arzinger

Юридична компанія Arzinger рада повідомити, що Катерина Олійник, радник і керівник практики інтелектуальної власності Arzinger приєднується до складу партнерів компанії.

 «Приєднання до складу партнерів Арцінгер – це точка відліку нового етапу моєї професійної діяльності, ознака віри поточного складу партнерів у розвиток напрямку інтелектуальної власності як рушійної сили інноваційних процесів та технологій, що змінюють світ. Це історія успіху та великої роботи над собою та своєю експертизою у компанії, що спрямована на командну взаємодію та сприяння особистісного розвитку», – коментує Катерина Олійник.

Знаний експерт у сучасних технологіях та інтелектуальній власності, Катерина Олійник допомагає вітчизняним та міжнародним компаніям реалізовувати інноваційні проекти в Україні, а також надає комплексну правову підтримку в питання охорони та захисту об’єктів інтелектуальної власності. Досягнення пані Олійник – це довіра клієнтів у ведені комплексних проектів, що відзначена міжнародною спільнотою: так, у рамках рейтингу The Legal 500 вона названа видатним професіоналом у сфері інтелектуальної власності.

Катерина Олійник має більш, ніж 10-річний досвід роботи в сфері інтелектуальної власності, підвищуючи свою кваліфікацію у міжнародних організаціях. Катерина здійснює консультування міжнародних та національних клієнтів у всіх галузях бізнесу з питань розробки комплексних стратегій охорони та захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності, здійснює представництво інтересів клієнтів у судах та органах державної влади, займається законопроектною діяльністю в сфері інтелектуальної власності. До сфери компетенції Катерини також належать питання захисту персональних даних, криптографії та ТМТ напрямок. Також Катерина є патентним повіреним України, арбітром з розгляду доменних спорів за процедурами UDRP та URS, National Arbitration Forum (Міннеаполіс, штат Міннесота, США).

Катерина обрана співголовою Комітету з інтелектуальної власності в Американській Торговельній палаті в Україні, є членом INTA (Міжнародної асоціації торгових марок) та входить до комітету захисту даних INTA, член Асоціації правників України та обіймала посаду Голови комітету  інтелектуальної власності АПУ у 2015-2017 роках, член Intellectual Property Constituency ICANN, членІТ-комітету СУП (Спілка українських підприємців), членом PTMG (Група фармацевтичних товарних знаків).

«Практика інтелектуальної власності є дуже важливою сферою діяльності для АРЦІНГЕР, зважаючи на великий клієнтський портфель клієнтів з високотехнологічних та інноваційних секторів бізнесу. АРЦІНГЕР є беззаперечним лідером ринку юридичних послуг в фармацевтичному та ТМТ секторах, ми швидко нарощуємо нашу частку на цих ринках й нам приємно бачити, що клієнти довіряють нам все більш відповідальні та масштабні проекти саме в сфері інтелектуальної власності. Ми бачимо суттєве збільшення роботи в сфері персональних даних, так само як транзакцій, які стосуються об’єктів інтелектуальної власності, в тому числі франчайзингових угод, у зв’язку із чим підсилення команди є логічним кроком в інтересах наших клієнтів. Якісна експертиза в сфері інтелектуальної власності відіграє все більш важливу роль в антимонопольних справах, що також є глобальним трендом.

Ми пишаємось тим, що маємо честь працювати разом з такими визнаними експертами, як Катерина, очікуємо подальшого зміцнення позицій АРЦІНГЕР на відповідних ринках, в тому числі за рахунок подальшого підсилення команди за рахунок внутрішніх й зовнішніх ресурсів.

Партнерство Катерини Олійник є відзнакою її особистих досягнень, визнання її багатогранної експертизи на міжнародному та локальному ринках й ми переконані, що статус партнера АРЦІНГЕР надаватиме Катерині нове дихання, а також позитивний поштовх та енергію для нових звершень», – коментує керуючий партнер Тімур Бондарєв.