25.05.2016

Юридична премія року: Arzinger визнаний кращою юридичною фірмою по захисту бізнесу і кращою юридичною фірмою року по комплаенс!

24 травня 2016 року відбулася щорічна церемонія вручення «Юридичної премії року". Arzinger увійшов до числа переможців, здобувши перемогу в номінації кращої юридичної фірми року по захисту бізнесу і юридичною фірмою року по комплаенс!

У 2016 році відбулася 10-та ювілейна церемонія нагородження кращих юристів України, а компанія Arzinger стала фіналістом в шести номінаціях: "Юридична фірма року в сфері M & A", "Юридична фірма року по арбітражній практиці", "Юридична фірма року по захисту бізнесу", "Юридична фірма року по комплаєнс", "Юридична фірма року по борговій реструктуризації" і "Юридична фірма року в сфері енергетики".

 "Експертиза в комплаенс - це одна з ключових вимог для супроводу міжнародного бізнесу сьогодні. Україна, маючи сумні позиції в міжнародних корупційних рейтингах, знаходиться у фокусі уваги будь-якої міжнародної корпорації, яка здійснює діяльність у нас в країні. У той же час, український бізнес, який бажає виходити на міжнародні ринки, теж уже розуміє, що без розвитку функції комплаєнс і побудови відповідних процедур, комерційні ризики набагато вище, а цінність бізнесу - нижче. Крім побудови внутрішніх процедур і приведення документів компанії у відповідність до вимог законодавства та стандартів етики, більшу частину роботи практики комплаенс Arzinger займають так звані внутрішні і зовнішні розслідування, які клієнти замовляють в разі підозр щодо своїх власних офісів або по відношенню до контрагентів або майбутніх партнерів. Також часто такі розслідування є невід'ємною умовою при покупці бізнесу або активів. в цілому, варто відзначити, що ризики - це невід'ємна частина будь-якого бізнесу в будь-якій країні, тому завдання комплаенс юристів, в першу чергу, мінімізувати такі ризики, наскільки це можливо. Ну а те, що стосується корупційних ризиків, то тут, висловлюючись професійною мовою, у комплаенс юристів повинна бути "zero tolerance", коментує нашу перемогу Лана Сінічкіна, партнер Arzinger і керівник практики комплаенс.

Перемогу в номінації кращої юридичної фірми року по захисту бізнесу коментує Катерина Гупало, партнер Arzinger і керівник практики захисту в кримінальних справах за злочинами у сфері підприємництва та службової діяльності: "Сучасні реалії диктують необхідність задуматися про захист бізнесу навіть для тих компаній, які ще нещодавно не ідентифікували відповідних «червоних» зон на мапі ризиків. Захоплення активів, «наїзди» правоохоронних органів – це все стало реальністю навіть для міжнародних компаній із присутністю в Україні. Зазвичай нам доводиться працювати над складними, комплексними проектами, що вимагають формування команди із кількох практик та індустрій. До прикладу, до класичного складу команди із судових та кримінальних юристів часто виникає потреба залучити спеціалістів у сфері антимонопольного та конкретного законодавства, чи то знавця галузі у енергетики. 

Разом із тим ми ставимо на меті не лише захистити клієнта в конкретній проблемній ситуації, а й спрацювати на випередження - вжити заходів щодо мінімізації ризиків, навчити клієнта активно протистояти негативним зовнішнім втручанням."

Визнання Arzinger ринком юридичних послуг в Україні – це величезна заслуга всіх і кожного в команді Arzinger. Ми пишаємося нашою перемогою та обіцяємо не зупинятись на досягнутому та рухатись вперед!