Харчова промисловість: засади правового регулювання в Україні

В даний момент харчова промисловість є одним з найбільш конкурентоспроможних секторів економіки України, що стрімко і динамічно розвиваються. Володіючи високою експертизою у цій галузі, Адвокатське об'єднання Arzinger представляє книгу «Харчова промисловість: засади правового регулювання в Україні» у редакціях російською, українською та англійською мовами, покликану дати загальне уявлення про правове поле, в якому функціонує галузь харчової промисловості в Україні станом на 27.10.2014 року.

Наразі Україна стоїть на порозі кардинальних змін у сфері регулювання харчової промисловості. У зв'язку з ратифікацією Україною Угоди про Асоціацію Україна-ЄС 16 вересня 2014 р., в найближчому майбутньому очікується активна гармонізація українського законодавства, що регулює харчову промисловість, до законодавства ЄС як в окремих сферах (маркування, митне регулювання, фітосанітарні заходи, стандартизація, державні закупівлі, антимонопольне регулювання та ін.), так і по відношенню до окремих категорій продуктів.

Очікується, що якісна гармонізація українського законодавства з європейським відкриє для українських виробників широкі можливості диверсифікації експорту продукції на міжнародний ринок, а також забезпечить можливість участі в державних закупівлях в ЄС.

Книга була складена командою юристів практики харчової промисловості Arzinger під керівництвом керуючого партнера Тімура Бондарєва і партнера Лани Сінічкіної. Команда налічує більше ніж 10 юристів і патентних повірених, що мають досвід роботи в провідних компаніях сектора алкогольної промисловості, провідних компаніях-виробниках продуктів харчування, мінеральних вод, в юридичних департаментах великих торгових мереж, а також мають досвід супроводження діяльності ресторанного та готельного бізнесу, що регулярно відстежують зміни в законодавстві у сфері харчової промисловості. Крім цього, юристи Arzinger продовжують розвивати експертизу та досвід роботи щодо Угоди про Асоціацію Україна-ЄС, а також беруть активну участь у розробці низки законів України та приведення їх у відповідність із законодавством ЄС.

>>> Завантажити ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ: основи правового регулювання в Україні (укр.) <<<