Медіація

Одним з альтернативних (досудових) способів вирішення спорів є медіація. Медіація є однією з форм участі в спорі, як неупередженої третьої сторони, яка має вирішити проблему, в результаті чого задоволеними повинні бути обидві сторони.

Експерти Arzinger мають досвід досудового вирішення спору з урахуванням інтересів і потреб клієнта, що не тільки заощаджує час , а й знижує витрати на процедуру вирішення спорів..

У рамках практики досудового вирішення спорів фахівці нашої компанії застосовують метод медіації – професійні переговори, що мають сприяти мирному  вирішеню спору.

Адвокати Arzinger допоможуть досягти згоди, яка дозволить з урахуванням усіх аспектів спору знайти рішення, яке буде задовільним для обох сторін, що забезпечить збереження партнерських відносин між сторонами й можливість подальшої плідної  співпраці, а також  забезпечить конфіденційність.

Хоча практика медіації є відносно новою в Україні та ще не часто використовується сторонами для вирішення спорів, вона не має бути недооцінена. Економічна ефективність врегулювання спорів шляхом медіації у поєднанні з досвідом наших медіаторів, які отримали його у відомих європейських юридичних фірмах, а також їх відмінні дипломатичні навички, повинні бути адекватно оцінені в порівнянні з судовим розглядом.

Метод медіації Arzinger  заснований на принципі безпрограшної ситуації для всіх сторін.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: