Виконання рішень

Виконання рішення суду, що є  кінцевою метою (успішного) судового розгляду, часто виявляється досить складним, якщо не ілюзорним. Неоднозначне, а іноді й відсутнє законодавство, а також затяжні дії державних правоохоронних органів, могли б поставити під сумнів перемогу над опонентом в суді.

Тому для виконання судових рішень в Україні іноді потрібно не менше зусиль, ніж для представництва справи в суді. Так як ми добре знаємо про ці перешкоди, нашим обов'язком є попередити про це клієнта, а також здійснити пошук активів потенційного опонента ще до початку судового розгляду.

Наші юристи  чудово знають  законодавство, що регулює виконання судових рішень в Україні, а також мають досвід супроводу виконання судових рішень різного характеру. Глибокі знання тактик процесуальних диверсій і недобросовісної поведінки, які може демонструвати опонент, надають нам можливість ефективної протидії.

Наші юристи мають великий досвід у супроводі виконання рішень, що підлягають виконанню відповідно до законодавства України. Так, юристи супроводжували виконання як рішень українських і іноземних судів, так і рішень інших повноважних установ.

Основні послуги, що надаються нашою компанією полягають в наступному:

  • Представлення інтересів фізичних та юридичних осіб, а також кредиторів та боржників, у відповідних державних органах;
  • Подання документів та забезпечення виконання судових рішень;
  • Супровід і контроль за виконанням судових рішень органами державної влади, державної виконавчої служби, відповідно до положень Закону України «Про виконавче провадження»;
  • Правовий аналіз різних аспектів виконавчих документів; доцільність виконання судових рішень;
  • Захист порушених прав сторін, що беруть участь у виконавчому впровадженні.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: