Врегулювання спорів

 

Завантажити

Врегулювання спорів

РОС.АНГЛ.

 

 

 

Завантажити

International Litigation and Arbitration

РОС., АНГЛ.

 

 

 

 

Завантажити

Податкові та митні спори

РОС.

 

 

 

Завантажити

Як виграти вже програну справу

УКР. АНГ

 

 

У будь-якому бізнесі часом виникають суперечки, і їх врегулювання потребує залучення висококваліфікованих юристів. Високий рівень професійності, надійності, міжнародний досвід і власні інноваційні стратегії є відмінними рисами компанії Arzinger, які сприяють досягненню успіху при супроводі судових і арбітражних справ наших клієнтів.

Ми вважаємо, що внутрішня й міжнародна репутація це те, що дійсно має значення. Наше чільне місце у практиці вирішення спорів, що включає врегулювання спорів мирним шляхом, у судових процесах та міжнародному арбітражі, безсумнівно визнана багатьма клієнтами, ЗМІ та міжнародними рейтингами.

Сучасне врегулювання спорів, без сумніву, вимагає глибоких знань. Добре розуміння природи кожного окремого спору, великий досвід в оцінці потенційних результатів, успішних судових і арбітражних процесів, управління справами та реалізації найбільш ефективних підходів врегулювання сформували одну з провідних груп практики вирішення спорів в Україні.

Ми індивідуально підходимо до кожної справи, з  якою до нас звертаються клієнти. Перед тим, як приступити до справи, досвідчені фахівці фірми виконують детальний юридичний аналіз документів, що відносяться до предмету . На основі глибоких знань норм законодавства та судової практики формується мотивована правова позиція, виявляються потенційні ризики й клієнтові надаються ефективні рекомендації.

У сьогоднішніх економічних умовах часто трапляється так, що традиційний судовий розгляд не може бути найбільш прийнятним способом вирішення комерційних спорів. Крім пропозиції усього спектру юридичних послуг у сфері судового представництва, Arzinger допомагає в запобіганні та вирішенні спорів, використовуючи різні форми альтернативного вирішення спорів (ADR). У багатьох випадках, особливо в поєднанні з ранньою оцінкою справи, ADR процедури можуть привести до кращого результату, більш швидко і з меншими витратами та незручностями. Використання ADR може зберегти конфіденційність і сприяти встановленню довгострокових ділових відносин між сторонами, які одночасно бажають справедливого вирішення існуючих суперечок.

Arzinger надає такі послуги, пов'язані з вирішенням спорів:

  • Досудове врегулювання спорів та медіація;
  • Представництво в національних українських судах у всіх інстанціях (суди загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах, в тому числі Верховному Суді України та Конституційному Суді України);
  • Представництво в національних та іноземних судах;
  • Представництво в міжнародних комерційних арбітражних судах та інвестиційних арбітражних судах;
  • Представництво в Європейському суді з прав людини;
  • Представництво в справах про банкрутство;
  • Представництво при виконанні судових рішень, в тому числі визнання й приведення у виконання рішень іноземного суду та арбітражних рішень.

Серед наших клієнтів такі компанії, як Aerosvit, Astelit, Bayer AG, Blackstone, British Telecom, Bunge, Dyckerhoff, MTS-Ukraine, Porsche, Prominvestbank, Raiffeisen Bank Aval, Raiffeisen Evolution, Rheinmetall, Rhenus Logistics, Sharp, Standardbank, System Capital Management, Vienna Insurance Group, Wienerberger, YKK, а також інші компанії, що займають провідні позиції на внутрішньому та міжнародному ринках.

 

Л.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: