Представництво інтересів у Європейському суді з прав людини

 

Завантажити

Європейський суд з прав людини

РОС.

 

 

 

Завантажити

Як виграти вже програну справу

УКР. АНГЛ.

 

Кількість скарг наших громадян до Європейського суду з права людини невпинно зростає, що зумовлено зрозумілими причинами, що існують  у національній  юрисдикції.

В категоріях справ, розглянутих Європейським судом з прав людини щодо України, більшість може впізнати свою власну ситуацію.

Європейська конвенція з прав людини гарантує механізм захисту невід’ємних прав, порушення яких виникло на території  договірної держави. Кожна особа (фізична чи юридична), об’єднання осіб (в окремих випадках навіть держава), які вважають, що їхні права та законні інтереси, гарантовані Європейською конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод і протоколами до неї, були порушені договірною державою, можуть звернутися до Європейського суду з прав людини.

Компанія Arzinger вже понад 10 років представляє інтереси фізичних та юридичних осіб в Європейському суді з прав людини.


PRO BONO

Компанія Arzinger надає правову допомогу в підготовці заяви до Європейського суду з прав людини в інтересах фізичних осіб, які постраждали від порушення державою їх конвенційних прав і не можуть сплатити юридичні послуги зі звернення до Європейського суду з прав людини.

Скарга за конвенційним правом буде розглянута Європейським судом з прав людини, якщо:

  • скарга складена відповідно до вимог Конвенції;
  • скарга подана не пізніше 6 місяців з моменту вичерпання Вами всіх ефективних засобів захисту в межах національної правової системи;
  • скарга є допустимою, а вимоги, зазначені у заяві, відповідають конвенційному захисту.

Юристи компанії Arzinger у разі звернення до Європейського суду з прав людини у Ваших інтересах:

  • встановлюють прийнятність підстав для звернення до Європейського суду з прав людини;
  • вивчають прецедентну практику Європейського суду з прав людини щодо Вашої справи;
  • кваліфікують порушення Ваших прав згідно з Конвенцією та пропонують варіанти й розміри справедливої компенсації для формулювання вимог скарги;
  • складають і подають заяву у Ваших інтересах до Європейського суду з прав людини;
  • здійснюють листування з Європейським судом з прав людини у Ваших інтересах, зокрема готують пояснення щодо заперечень Уряду держави-відповідача;
  • здійснюють супровід рішення Європейського суду з прав людини в національній юрисдикції;
  • вживають додаткові заходи захисту Ваших прав в межах національної юрисдикції на підставі рішення Європейського суду з прав людини.

Ми вважаємо, що для представництва інтересів у Європейському суді з прав людини необхідно володіти європейською правосвідомістю, а також мати розуміння підходів, що застосовуються Судом при розгляді справ.

Команда юристів Arzinger – це спеціалісти з різних галузей  права, щоі одержали освіту як в Україні, так і за кордоном. Їх практика та професійний досвід, а також ділові зв’язки з іноземними колегами, вільне володіння європейськими мовами, дозволили виробити необхідний арсенал рішень, одне з яких обов’язково Вам допоможе.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму:

Анкета