Нерухомість та будівництво

Практика нерухомості і будівництва є однією з ключових практик компанії Arzinger. З моменту заснування компанії Arzinger в Україні в 2002 р. наші юристи представляють інтереси міжнародних і українських компаній, а також фінансових установ, в багаточисленних проектах в сфері житлової, комерційної та виробничої нерухомості на всіх етапах її девелопменту: виникнення ідеї, проведення юридичного аудиту об’єктів, придбання земельної ділянки, структурування угоди, створення проектної компанії і спільних підприємств, узгодження умов фінансування, отримання ліцензії на будівництво, застосування умов договорів ФІДІК, будівництво об’єкту, його введення в експлуатацію та реєстрації прав власності на нього, укладення ФМ-контрактів (експлуатація та технічне обслуговування об'єкта), заповнення об’єкта орендарями і його подальшого продажу інвесторові.

Ми представляємо інтереси інвесторів, фондів, холдингових компаній, посольств і торгових представництв, девелоперів нерухомості, управляючих та радників, фінансових установ, ФМ-компаній, будівельних компаній, ритейлерів, страхових компаній, титульних страхових компаній, логістичних компаній, операторів ресторанного і готельного бізнесу, різних виробничих компаній, сільськогосподарських компаній, девелоперів і операторів об’єктів традиційної та альтернативної енергетики.

На кожному етапі угоди ми докладаємо безліч зусиль не тільки як юристи, але і як експерти, що спеціалізуються на певній галузі, і працюємо разом з клієнтами для досягнення поставленої мети.

Завдяки юридичній підтримці наших юристів, що враховують витрати і побажання клієнта, іноземні та українські інвестори реалізували десятки промислових проектів «з нуля» і на базі існуючих об’єктів, а також проектів будівництва торгових, офісних, житлових і складських об’єктів нерухомості, проектів у сфері транспортної і спортивної інфраструктури, сільського господарства, традиційної та альтернативної енергетики. Ми пишаємося тим, що брали участь у реалізації багатьох перших у своєму роді проектів як з українськими, так і з міжнародними девелоперами.

Враховуючи нашу присутність в таких важливих регіональних центрах України, як Київ, Одеса, Львів, ми вибудували надійні контакти з основними державними і муніципальними органами. Тому на сьогоднішній день ми є унікальним провайдером послуг із глибоким досвідом представництва інтересів клієнтів у їх взаємодії з органами влади різних рівнів.

Ми представляли інвесторів з країн СНД в рамках численних трансакцій з нерухомістю за кордоном, надаючи правову підтримку в питаннях юридичного та податкового структурування інвестицій, придбання і фінансування великих проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості в Австрії, Іспанії, на Кіпрі, у Великобританії, Німеччині та інших країнах.

Взаємодія з іншими практиками нашої компанії, зокрема, з практиками корпоративного права, банківського та фінансового права, податкового права, державно-приватного партнерства та врегулювання спорів, допомагає нам надавати послуги найвищої якості та враховувати інтереси клієнта з погляду багатогранних аспектів його діяльності.

Під час кризи нам вдалося не лише зберегти нашу команду, але й істотно посилити її, так само як і нашу клієнтську базу та ноу-хау.

Рейтинг Chambers Europe (2011-2013) в розділі "Нерухомість" рекомендує команду практики нерухомості Arzinger, яку очолює "ініціативний" і "уважний до клієнтів" керуючий партнер компанії Тімур Бондарєв. Згідно з довідником, команда, яка "працює в широкому спектрі питань нерухомості, включаючи контракти з придбання та оренди нерухомості, ліцензування будівництва, юридичний аудит (due diligence), фінансування нерухомості та спільні підприємства", протягом року досягла значних результатів і при цьому зміцнила свої позиції лідера у сфері нерухомості в Україні.

Другий рік поспіль міжнародний рейтинг Who is Who Legal: CIS (2010, 2011) відзначає Тімура Бондарєва в розділах "Нерухомість і будівництво" і "Злиття та поглинання". Про нього пишуть як про "добре відомого на ринку" професіонала, що надає юридичні консультації з трансакцій у сфері нерухомості та будівництва.

Провідний міжнародний довідник The Legal 500 – Europe, Middle East & Africa рекомендує Arzinger як одного з лідерів на ринку нерухомості та будівництва.

Компанія Arzinger удостоєна "Юридичної премії 2013 року", ставши переможцем у номінації "Юридична фірма року з нерухомості".

Українські юридичні рейтинги "Українські юридичні фірми" у 2009, 2010 й 2011 роках визнали Тімура Бондарєва шанованим і добре відомим практикуючим юристом, який став одним із ТОП-3 лідерів на ринку. У тій же практиці рейтингом 2011 були окремо відзначені Максим Черкасенко та Маркіян Мальський, партнери Arzinger.

Згідно рейтингового дослідження "Вибір клієнта", проведеного "Юридичною газетою", Тімур Бондарєв входить до ТОП-100 кращих юристів України в сфері нерухомості, будівництва та земельного права.

З жовтня 2009 року Тімур Бондарєв є радником мера Львова з питань залучення іноземних інвестицій. Тімур – постійний лектор з питань українського права при ТПП Австрії, а також старший викладач одного із провідних національних університетів країни – Києво-Могилянської Академії.

Серед наших клієнтів – провідні міжнародні та українські державні і приватні компанії, задіяні в різних сегментах ринку нерухомості: Raiffeisen Group (Raiffeisen Evolution, Raiffeisen Property Management, Raiffeisen International, Raiffeisen Bank Aval та ін.), Volksbanken Group (Immoconsult, Investcredit, Europolis та ін.), Die Erste Group (Immorent, Die Erste Bank та ін.), Unicreditbank, BNP Paribas (Ukrsibbank), CA Immo, GLD, UNIQA Real Estate, ECM, Eyemaxx, ECO Immobilien, Rhenus Logistics, R-Quadrat, STRABAG, REIWAG, PORR, UBM, Reed Messe Wien, NETTO, ISTIL, AUCHAN, Leroy Merlin, Decathlon, Marriott, Nycomed, Федеральне відомство Німеччини з питань будівництва та регіонального планування, Гете-Інститут, Австрійська торгова місія та ін.

 

Завантажити

Нерухомість та будівництво: Україна

АНГЛ.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: